04 Лютого 2018

Витрати на утримання дитини

Витрати на утримання дитини

Діти – квіти життя, і якщо тато і мама бажають, щоб все було так як потрібно і щоб їх малюк ні в чому не відчував потреби, то їм потрібно гарненько спланувати витрати на потреби свого малюка.

Само собою, визначити точну суму, яку доведеться витратити після народження дитини не вийде. Підсумкові витрати залежатимуть від дуже багатьох чинників, починаючи з місця проживання і закінчуючи фінансовим та фізичним потенціалом майбутніх батьків. Ми спробуємо підказати Вам мінімальні і максимальні ціни під час усіх етапів становлення Вас як батьків.

Перший рік життя малюка

Після того як дитина народилася, відбуваються найсерйозніші витрати, з цієї причини потрібно все заздалегідь підготувати і розрахувати. Почнемо з самого початку.

Найбільш бюджетний стандартний набір: косметика для дитини (мило, крем, присипка), сорочечки, пелюшки, ванна, ліжко та візок (останні два пункти можна брати б/в). Можна не вносити у цей перелік підгузки, це може значно заощадити кошти, але додасть мамі роботи. Всі перераховані речі будуть коштувати близько 6.000-7.000 гривень. І це без урахування того, що одяг потрібно буде постійно оновлювати протягом року, тому що дитина постійно росте. Також до уваги не береться їжа, тому що передбачається, що дитина вживатиме лише материнське молоко.

Максимально дорогий набір: нові візок та ліжечко. До речей можна додати столик для сповивання, пляшковий стерилізатор, дитяче харчування, а також інші речі, які можуть стати в нагоді молодим батькам. Для того щоб купити такий набір, батькам потрібно буде витратитися на 10.000-20.000 гривень. А ще рекомендується придбати поліс на дитяче медичне страхування до одного року. На сьогоднішній день цей поліс коштує приблизно 13.000-17.000 гривень, маючи покриття в розмірі 120 000 – 130 000 гривен.

Вартість другого і третього року життя малюка

У цей час кілька витрат, пов'язаних з першим роком, відпадуть самі собою, але їх місце займуть інші. Тут вже потрібно буде купувати новий одяг – зимові речі, взуття на зиму й на літо, шапки, штани і багато всього іншого. Загалом все, що необхідно мати дитині для всіх сезонів. Якщо дуже заощаджувати і купувати все найдешевше, одяг може потягнути в районі 4.000-5.000 гривень. Само собою, знадобиться і косметика для дитини, на неї піде приблизно 900-1.200 гривень. Після другого року доведеться постійно купувати і харчування – приблизно на 25.000 гривень в рік. У підсумку, бюджетні витрати дорівнюватимуть 30.000 гривень.

Вартість дитячого садка

Згідно законодавства України, прийняти дитину до дитячого садочка повинні безкоштовно і відмовити не мають права. Відмова в прийомі до дитячого садочка допускається тільки в разі відсутності вільних місць. У будь-якому випадку батькам потрібно буде оплатити харчування дитини в дитячому саду. Вартість харчування залежить від області, але приблизно це буде обходитися в 700 гривень за місяць.

Якщо віддати свого малюка в приватний садок, потрібно буде сплачувати близько 2.000 гривень за місяць, харчування в цю суму не входить. Вартість харчування в приватних садках починається від 30 гривень за день.

 Де терміново знайти гроші на потреби дитини

Часто у батьків виникають ситуації тимчасової нестачі коштів, коли до зарплати ще кілька днів, а вже сьогодні потрібно купити дитині необхідні речі або заплатити за дитячий садок. Щоб не бігати по знайомих і сусідах для пошуку відсутньої суми скористайтеся простим і зручним сервісом швидкого кредитування від Глобал Кредит.

Що пропонує наша компанія:

  • сума кредитування – до 10 тисяч гривень, термін – до 14 днів;
  • економія часу, адже оформити кредит можна через Інтернет і не треба ходити по банках і знайомих;
  • мінімум документів: тільки паспорт і код;
  • людина сама вибирає суму, яку хоче позичити і термін, коли зможе віддати її;
  • кредит можна отримати як на банківську карту, так і готівкою у відділеннях Глобал Кредит;
  • на заповнення онлайн-анкети знадобитися 10 хвилин, а обробка заявки займе 15 хвилин – в результаті через півгодини гроші будуть у вас на карті;
  • не потрібне документальне підтвердження доходів;
  • не треба мати застави і поручителів;
  • кредит може бути виданий позичальникові, який має погану кредитну історію.

Звертайтеся в Глобал Кредит і ми вирішимо ваші фінансові проблеми!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України