15 Листопада 2017

Допомога в отриманні кредиту: пастка чи вирішення проблем?

Допомога в отриманні кредиту: пастка чи вирішення проблем?

За період економічної кризи багато громадян мали проблеми з банками і побачивши рекламу "Допомога при отриманні кредиту", замислюєшся - чи дійсно хтось може допомогти Вам отримати кредит? Чи дійсно можна заплативши комусь певну суму, звалити з плечей юридичні проблеми і взяти в кредит гроші через посередників?

У громадському транспорті, на білбордах, в ЗМІ - скрізь зараз можна спостерігати надлишок реклами фірм, які зобов'язуються допомогти отримати кредит в Україні. Було б чудово, якби це було правдою, і люди, які потребують грошей, але отримали відмову, могли б розраховувати на сприяння. Але, насправді все не так, і якщо у людини геть зіпсована кредитна історія, такі фірми нічим йому не допоможуть.

Проблема в тому, що всі банки України створюють базу своїх клієнтів та кредитну базу за допомогою автоматизованої комп'ютерної системи, а вона, ґрунтуючись на певних даних визначає, схвалити кредит або відмовити. Щоб розібратися, з якої причини у посередників виходить заробити на довірливих клієнтах, які потребують допомоги, потрібно розуміти, як функціонує система.

У чому суть запропонованої допомоги в отриманні кредитів?

Екстрена допомога у видачі позики людям, які не мають роботи, за словами посередників виглядає таким чином:

  • Клієнт приходить до посередників і пояснює, в якому з банків він вже був і на які варіанти кредитів розраховував;
  • Зазначає свої припущення, чому він отримав у банку відмову (конкретне пояснення щодо відмови в банку не дають): невиплачений старий кредит, занадто маленька заробітна плата, немає заставного майна (за необхідності оформлення іпотечного кредиту);
  • Платить за послуги посередникам і йде в банк з повторною заявкою на кредит, але вже отримує позитивний результат і оформляє кредит.

На перший погляд здається, що тут все правильно - якщо клієнт з нормальною кредитною історією не може взяти споживчий кредит, через те, що у нього знизилися доходи. Але яким чином пояснюється ефективність реклами, в якій гарантують реальну допомогу в отриманні позики боржникам, які мають непогашені кредити не в одному банку, а у деяких є навіть судові позови з кредиторами? Чи зможе реально посередник допомогти в таких ситуаціях?

Справжня допомога чи пастка?

Фірми, які обіцяють допомогти отримати позику за «певний відкат», кажуть неправду. Реально, вони надають інформаційно-консультаційні послуги, пояснюючи, що можна писати в заявці на кредит, а про що краще промовчати. Послуги такого характеру можуть бути корисними лише для тих позичальників, які беруть кредит вперше у своєму житті і довідка про доходи не потрібна, а банківський працівник бере інформацію лише зі слів позичальника.

Одержати допомогу в отриманні позики без довідки про доходи людині, яка має не один борг, не має постійного місця роботи, у якого родичі також мають заборгованість, не реально. За ідентифікаційним кодом банківська система може визначити негативну кредитну історію і після цього вже ніхто, ні керуючий банківським відділенням, ні вище начальство на рішення системи не має впливу. Хіба якщо вони самі закриють всі проблемні кредити і офіційно оформлять людину на роботу, але й ці кроки не дадуть 100% гарантії позитивного рішення.

Потребуєте допомоги? Звертайтеся в Глобал Кредит

Найправильніший вихід із ситуації, що склалася - вирішення проблеми своїми силами. Не дивлячись на багато недоліків людини, яка хоче взяти кредит, через які вона отримала відмову в банку, в Україні сьогодні можна без проблем оформити кредит з поганою кредитною історією в компанії Глобал Кредит. Як і інші онлайн-сервіси та МФО, Глобал Кредит дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів. З якої причини Глобал Кредит може надати кредит клієнтам, які мають негативне рішення по кредиту в банку? – Унаслідок мінімуму ризиків, в силу того, що позичальнику видається невелика сума грошей на короткий період часу.

Інші плюси:

  • Не потрібно підтверджувати свій дохід і працевлаштування будь-якими довідками;
  • Оформити кредит в Глобал Кредит може будь-який громадянин України, якому на момент оформлення виповнилося 18 років;
  • Мінімальна переплата по кредиту;
  • Можливість подати заявку на кредит онлайн у режимі 24/7.

На варто вірити казкам посередників, які дають порожні обіцянки, якщо можна дуже швидко взяти реальний кредит і вирішити свої фінансові проблеми або закрити проблемні угоди, що без сумніву, покращить кредитну історію.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України