15 Листопада 2017

Допомога в отриманні кредиту: пастка чи вирішення проблем?

Допомога в отриманні кредиту: пастка чи вирішення проблем?

За період економічної кризи багато громадян мали проблеми з банками і побачивши рекламу "Допомога при отриманні кредиту", замислюєшся - чи дійсно хтось може допомогти Вам отримати кредит? Чи дійсно можна заплативши комусь певну суму, звалити з плечей юридичні проблеми і взяти в кредит гроші через посередників?

У громадському транспорті, на білбордах, в ЗМІ - скрізь зараз можна спостерігати надлишок реклами фірм, які зобов'язуються допомогти отримати кредит в Україні. Було б чудово, якби це було правдою, і люди, які потребують грошей, але отримали відмову, могли б розраховувати на сприяння. Але, насправді все не так, і якщо у людини геть зіпсована кредитна історія, такі фірми нічим йому не допоможуть.

Проблема в тому, що всі банки України створюють базу своїх клієнтів та кредитну базу за допомогою автоматизованої комп'ютерної системи, а вона, ґрунтуючись на певних даних визначає, схвалити кредит або відмовити. Щоб розібратися, з якої причини у посередників виходить заробити на довірливих клієнтах, які потребують допомоги, потрібно розуміти, як функціонує система.

У чому суть запропонованої допомоги в отриманні кредитів?

Екстрена допомога у видачі позики людям, які не мають роботи, за словами посередників виглядає таким чином:

  • Клієнт приходить до посередників і пояснює, в якому з банків він вже був і на які варіанти кредитів розраховував;
  • Зазначає свої припущення, чому він отримав у банку відмову (конкретне пояснення щодо відмови в банку не дають): невиплачений старий кредит, занадто маленька заробітна плата, немає заставного майна (за необхідності оформлення іпотечного кредиту);
  • Платить за послуги посередникам і йде в банк з повторною заявкою на кредит, але вже отримує позитивний результат і оформляє кредит.

На перший погляд здається, що тут все правильно - якщо клієнт з нормальною кредитною історією не може взяти споживчий кредит, через те, що у нього знизилися доходи. Але яким чином пояснюється ефективність реклами, в якій гарантують реальну допомогу в отриманні позики боржникам, які мають непогашені кредити не в одному банку, а у деяких є навіть судові позови з кредиторами? Чи зможе реально посередник допомогти в таких ситуаціях?

Справжня допомога чи пастка?

Фірми, які обіцяють допомогти отримати позику за «певний відкат», кажуть неправду. Реально, вони надають інформаційно-консультаційні послуги, пояснюючи, що можна писати в заявці на кредит, а про що краще промовчати. Послуги такого характеру можуть бути корисними лише для тих позичальників, які беруть кредит вперше у своєму житті і довідка про доходи не потрібна, а банківський працівник бере інформацію лише зі слів позичальника.

Одержати допомогу в отриманні позики без довідки про доходи людині, яка має не один борг, не має постійного місця роботи, у якого родичі також мають заборгованість, не реально. За ідентифікаційним кодом банківська система може визначити негативну кредитну історію і після цього вже ніхто, ні керуючий банківським відділенням, ні вище начальство на рішення системи не має впливу. Хіба якщо вони самі закриють всі проблемні кредити і офіційно оформлять людину на роботу, але й ці кроки не дадуть 100% гарантії позитивного рішення.

Потребуєте допомоги? Звертайтеся в Глобал Кредит

Найправильніший вихід із ситуації, що склалася - вирішення проблеми своїми силами. Не дивлячись на багато недоліків людини, яка хоче взяти кредит, через які вона отримала відмову в банку, в Україні сьогодні можна без проблем оформити кредит з поганою кредитною історією в компанії Глобал Кредит. Як і інші онлайн-сервіси та МФО, Глобал Кредит дуже лояльно ставиться до своїх клієнтів. З якої причини Глобал Кредит може надати кредит клієнтам, які мають негативне рішення по кредиту в банку? – Унаслідок мінімуму ризиків, в силу того, що позичальнику видається невелика сума грошей на короткий період часу.

Інші плюси:

  • Не потрібно підтверджувати свій дохід і працевлаштування будь-якими довідками;
  • Оформити кредит в Глобал Кредит може будь-який громадянин України, якому на момент оформлення виповнилося 18 років;
  • Мінімальна переплата по кредиту;
  • Можливість подати заявку на кредит онлайн у режимі 24/7.

На варто вірити казкам посередників, які дають порожні обіцянки, якщо можна дуже швидко взяти реальний кредит і вирішити свої фінансові проблеми або закрити проблемні угоди, що без сумніву, покращить кредитну історію.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України