18 Липня 2018

Купівля товарів в зарубіжних інтернет-магазинах — про що необхідно знати

Купівля товарів в зарубіжних інтернет-магазинах — про що необхідно знати

Протягом останніх 25 років, жителі України повністю забули про епоху дефіциту, і в наш час в магазинах доступний величезний асортимент товарів. Але, незважаючи на це, і зараз певні види товарів не просто купити на території України, а якщо їх і продають тут, то ціна дуже завищена, якщо порівнювати з ціною виробника. Саме з цієї причини багато українців почали купувати товари в іноземних інтернет-магазинах.

Причин, за якими українці замовляють товари через Інтернет за кордоном, насправді досить багато, і кожен покупець має свої. Хтось хоче купити стильну брендову річ за мінімальною ціною, когось зацікавила технічна новинка, яка в Україні з'явиться не скоро, а хтось хоче купити товар, який поки широко не представлені на вітчизняному ринку. Але всіх об'єднує розуміння того, що шопінг в іноземних інтернет-магазинах є гарною можливістю придбати необхідний товар за доступною ціною.

Економія на речах — мудре рішення

Те, що ціни на іноземні товари, що продаються на нашому ринку, зростають не просто так — не секрет. В ціну товарів включено велику кількість різних другорядних факторів, наприклад, ПДВ, митні збори, оренда торгової точки та ін.. Але для чого нам всі ці деталі, якщо в результаті страждати доводиться звичайним покупцям?

Наприклад, вартість джинсів Levi's в Україні коливається в межах 2000-3000 грн., а у США ці ж джинси можна придбати за суму від 27 USD. Точно так справа йде і з іншим товаром, в т. ч. і з технікою. Наприклад, в китайському інтернет-магазині РК-телевізор 42 дюйма можна придбати за 100 USD, а в Україні такий же телевізор буде коштувати вже близько 7500 грн.

Як шукати вигідні ціни

Якщо Ви вирішили серйозно зайнятися інтернет-покупками, то перше, з чим Ви зустрінетесь, це те, що інтернет-магазинів існує дуже багато, а вартість товарів у них дуже сильно відрізняється. Так як визначиться з найвигіднішим варіантом , не втративши багато часу на порівняння цін?

Поділимося з Вами секретом: насправді, в мережі Інтернет є спеціальні сайти:

      
 • http://www.pricegrabber.com/
 •     
 • http://www.google.com/products
 •     
 • http://www.thefind.com/

Ці сайти спрямовані на пошук певного товару в автоматичному режимі по всіх існуючих магазинів в Інтернеті. Покупцеві потрібно лише ввести назву потрібного товару і через пару хвилин йому буде запропоновано повний список цін у всіх магазинах, які пропонують цей товар.

Китайська онлайн-магазини, в яких є можливість замовити товари безпосередньо від виробника:

      
 • https://ru.aliexpress.com/
 •     
 • https://world.taobao.com/
 •     
 • http://www.alibaba.com/

Популярні американські інтернет-ресурси:

      
 • https://www.amazon.com/
 •     
 • https://www.ebay.com/

До речі, якщо Ви бажаєте ознайомитися з відгуками щодо використання якогось товару, то краще всього використовувати для цього сайт http://www.buzzillions.com, так як на ньому знаходяться «рецензії» практично на будь-який товар, який продається в Інтернеті.

Доставка товару

Враховуючи те, що всі перераховані вище магазини знаходяться за межами України, то виникає логічне питання про доставку.

наприклад, доставка покупок з сайту https://ru.aliexpress.com/ не доставить жодних проблем. Практично всі продавці на цьому ресурсі відправляють товар через популярні українські сервіси доставки (Укрпошта, Інтайм, Нова Пошта), однак, чекати цей товар доведеться 1-2 місяці, тому що вони відправляються з Китаю, а це досить довга дорога.

Щоб доставити товар, який був придбаний на інтернет-аукціонах або у зарубіжних магазинах, краще звернутися до спеціалізованих сервісів, що надають послуги доставки товарів. В Інтернеті без проблем можна знайти відповідний сервіс.

Вага товару – основний фактор, що впливає на вартість доставки

Люди, які постійно здійснюють покупки в закордонних онлайн-магазинах знають, що на вартість доставки максимально впливає вага товару. Тому, якщо Ви будете користуватися послугами компаній з доставки, Вам варто знати, що є т. н. хитрощі, які можуть істотно знизити вагу Вашої посилки. Наприклад, якщо Ви вирішите купити відразу кілька товарів з різних магазинів — попросіть працівників складу викинути всі проміжні упаковки, об'єднавши всі Ваші покупки в одну посилку. Наприклад, якщо Ви захочете купити відразу 4-5 пар взуття, то логічним рішенням буде мінімізувати загальний вага, викинувши всі об'ємні коробки.

Висновок

Само собою, купівля товарів в іноземних інтернет-магазинах не є панацеєю, і є велика кількість товарів, які можна купувати оффлайн. Але, чому не використовувати можливість, купити в закордонних інтернет-магазинах той товар, який відсутній в українських магазинах чи ціни на нього дуже сильно завищені.

Де можна терміново взяти гроші для вигідних покупок

Якщо Ви не маєте вільних грошових коштів на вчинення вигідних покупок, це не є причиною, через яку треба мати хороший шанс заощадити. Сервіс Глобал Кредит оперативно надасть Вам свої послуги з отримання кредиту за допомогою будь-якого зручного для Вас способу. Кожен клієнт має можливість оформити кредит онлайн на свою банківську картку або взяти його готівкою.

Умови, на яких надаються кредити:

Клієнтові потрібно заповнити форму заявки, яка буде розглянута в найкоротші терміни, після чого гроші миттєво будуть переведені на його карту. Весь процес оформлення займає близько 15 хвилин. Погашення кредиту теж максимально зручно, його можна погашати як готівкою, так і переведенням з карти.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України