04 Квітня 2018

Відпочинок в кредит – готуємось до відпустки

Відпочинок в кредит  – готуємось до відпустки

Кожен з нас повинен не тільки добре працювати, але і повноцінно відпочивати. Адже всі ми розуміємо, що якщо людина багато працює без відпочинку, то рівень його працездатності різко знижується. Організму необхідно розслабитися і відпочити. Але, як правило, хороший відпочинок вимагає чималих грошей. А де їх взяти? Тому, коли мова заходить про те, чи варто брати кредит на відпочинок, відповіді можна почути різні. Одні вважають, що відпочинок в кредит – це не відпочинок, в такій ситуації людина не може розслабитися, а постійно думає про погашення взятої суми. Інші вважають, що зібрати гроші на відпочинок досить складно, а відпочивати треба обов'язково. І ніякі гроші не замінять людині здоров'я. Скільки людей, стільки й думок і комусь щось доводити або оскаржувати чиюсь думку – собі ж на шкоду. Треба просто проаналізувати для себе всі плюси і мінуси відпочинку в кредит і залишитися при своїй думці. 

Варіанти кредитування

Банківські кредити

В результаті проведення моніторингу банківських кредитів з'ясувалося, що після 2014 року банки перестали видавати кредити на відпустку. Навіть у часи кредитних бумів, такі цільові кредити особливим попитом не користувалися, так як вважалися досить дорогим банківським продуктом і далеко не кожен міг дозволити собі таке задоволення. 

Інакше справа йде з нецільовими споживчими кредитами. Нецільові кредити можна використовувати на різні потреби: на особисті витрати, подарунки, ремонт, шопінг, лікування або ж на придбання туристичних путівок. Такі кредити видають приблизно 25 банків України. Якщо розглядати процентні ставки на такі банківські позички, то вони починаються з 30% в рік з заставою майна або банківського депозиту. А ось якщо потрібні гроші готівкою і без застави, тоді такий кредит Вам обійдеться від 80% річних.

Кредит у розстрочку від туристичного агентства

Існує ще один варіант відпочити в борг. Можна скористатися розстрочкою безпосередньо в самому туристичному агентстві. Така послуга обійдеться трохи дешевше, ніж банківський кредит. І така послуга сьогодні досить актуальна і користується великим попитом у багатьох турагентствах на території України. 

Наведемо приклад розрахунку туру в кредит, в одному з провідних туристичних агентств України:

  • Вартість туру – 15000 грн.
  • Перший платіж – 5000 грн.
  • Розстрочка на 3 платежу, без урахування першого внеску;
  • 1 платіж складе – 3833.33 грн.
  • Тіло кредиту – 10.000 грн., виплата – 11500 грн., переплата – 1500, річна ставка – 60%.

Оформлення кредитної картки

Є ще й третій варіант відпочити в кредит. В даний момент в банках України достатньо просто оформити пластикову кредитну картку з лімітом до 50 тисяч гривень і грейс-періодом до 2 місяців. І якщо все чітко спланувати і продумати, можна не тільки добре відпочити, але і вчасно повернути кредитні гроші без зайвих комісій. 

Переваги відпочинку в кредит

Розглядаючи всі позитивні сторони відпустки в кредит, хочеться відзначити:

  • такий варіант оплати відпочинку доступний круглий рік, а це важливо, так як відправитися відпочивати можна в будь-який час року. Можна придбати за низькими цінами гарячі тури або ж потрапити на якусь акцію. Купивши дешевий тур зі знижкою, наприклад 50%, у Вас з'явиться унікальна можливість, витратити не 10 тисяч гривень, а всього 5 тисяч. А якщо оформити кредит на рік, на суму 5.000 гривень, Ви нічого не втратите, навіть якщо переплата складе 100%;
  • кредит завжди прийде на допомогу, коли Ви збираєтеся на відпочинок раптово, а грошей немає. Ну і щоб не залишитися без грошей, взяти тур в борг – найкращий вихід із ситуації;
  • іноді буває так, що у Вас тимчасові фінансові труднощі, але гроші обов'язково з'являться через певний час, Ви впевнені, що Вам повернуть борг або ж виплатять премію на роботі. І тут кредит теж виручить. Можна, правда відпочити, коли з'являться кошти, в жовтні або листопаді, але відпочинок влітку, куди приємніше;
  • як кажуть «добре те, що добре вчасно». Коли все складається за планом і вчасно, людина відчуває почуття задоволеності, отримує одні позитивні емоції. Уявіть, що Ви мрієте провести літо на Канарських островах з коханою людиною, а Вам, «на зло», не вистачає незначної суми грошей. Мрія зривається. Тому краще всього взяти необхідну суму грошей і втілити мрію в життя. Гроші коли-то все одно з'являться, а такий шанс може більше не повторитися, так і мріяти потім Ви можете вже зовсім не про те.

Про що слід пам'ятати

Відпочиваючи далеко від дому, обов'язково продумайте і передбачити всі нюанси. Грошей на відпочинок може не вистачити, раптово з'являться непередбачені витрати, можете захворіти, потрапити в неприємну ситуацію, Вас можуть обікрасти і т. д. Взявши з собою додаткову кредитну картку, Ви будете почувати себе в безпеці. І це не означає, що при будь-якому спокусі треба нею скористатися, вона просто буде служити надійною страховкою у важку для Вас хвилину. У самому крайньому випадку, маючи при собі смартфон і доступ до інтернет, можна оформити онлайн кредит в Глобал Кредит. Заповнюєте форму заявки і через 15 хвилин гроші на вказаній Вами картці. 

При оформленні кредиту на тур, обов'язковою умовою буде підписання так званого кредитної угоди. Уважно вивчивши її, Ви будете інформовані про кредитну суму, терміни погашення, розмір обов'язкового платежу, штрафних санкціях. Особливо ретельно треба вивчити всі пункти такого договору, якщо Ви берете кредит в банку на закордонний тур. Дуже часто багато позичальники ставляться несерйозно до такої угоди, що призводить в подальшому до фінансових негараздів.

Під час оформлення банківського кредиту, ніколи не соромтеся задавати всі питання, що цікавлять Вас працівникам кредитної компанії. Від повноти отриманої інформації залежатиме, яким буде Ваше подальше рішення щодо оформлення позики у цьому відділенні банку. Якщо виникнуть сумніви, відмінним рішенням буде відвідати інші банківські організації і вивчити всі пропоновані Вам пропозиції. І тільки потім, добре обміркувавши, вибрати найбільш оптимальні умови кредитування. Якщо до вирішення проблеми підійти серйозно, Ви завжди будете у виграші.

Важливим моментом при оформленні банківської позички буде аналіз ваших планованих витрат і доходів. Ви повинні реально оцінювати своє фінансове положення, щоб своєчасно виконувати всі свої фінансові зобов'язання перед банком, щоб уникнути штрафних фінансових санкцій та судових розглядів.

Відпочинок безкоштовно – це реально!

Компанія Глобал Кредит у період з 20.03.2018 за 19.05.2018 проводить вигідну акцію «Відпустка від Глобал Кредит». Кожен позичальник має шанс виграти до 20.000 гривень на покупку туристичного туру. Умови акції досить прості – необхідно в зазначений період оформити кредит на термін більше 5 днів (6 днів і більше) сумою від 200 гривень і погасити його не допускаючи прострочення більше 1-го дня. В акції бере участь кожен взятий кредит. Більше кредитів – більше шансів виграти приз.

Беріть участь в акції та вирушайте в подорож своєї мрії!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України