Рубрики:

Мікрокредити

22 Січня 2019

Основні правила грамотного використання мікрокредиту

Основні правила грамотного використання мікрокредиту

Можна не наводити приклади чужих ситуацій, коли дуже терміново потрібні були гроші, тому що кожен з нас сам хоч раз опинявся заручником такої ситуації. Певна сума потрібна терміново, саме зараз, в цю хвилину, а її, на жаль, немає. У колеги по роботі ювілей і необхідно скинутися на подарунок, зламався автомобіль, а без нього ніяк, несподівано захворіла дитина, терміново потрібні гроші на ліки, і таких ситуацій багато. Мікрокредити й існують для того, щоб виручити в такі моменти.

Відгуки про мікрокредити різні, скільки людей, стільки й думок

У багатьох розвинених країнах Європи успішно практикується мікрокредитування приватних осіб. За допомогою таких послуг населення швидко вирішує всі свої фінансові проблеми. Інша справа з мікрокредитуванням в нашій країні.

Дуже часто люди роблять висновки не з власного досвіду, а з розповідей друзів, знайомих, родичів і т.д. Багато громадян, які самі ніколи не користувалися послугами мікрокредитування, привселюдно заявляють про те, що мікрокредит – це свого роду «пастка», в яку заганяють кредитори своїх позичальників. Потім складно повернути кредит, тощо.

Якщо у всьому цьому розібратись, то більшість негативних відгуків народжується тоді, коли позичальники необдумано користуються послугами мікрокредитування. Багато хто, скориставшись миттєвою позикою не усвідомлюють наслідків. Люди ведуться на те, що позики видають МФО швидко і без зайвих питань. Звичайно, оперативність роботи мікрофінансових компаній – це вагома перевага. Позичальнику немає необхідності збирати величезний пакет документів, стояти в чергах, подовгу чекати рішення від банківських компаній, немає необхідності віддавати в заставу свої цінні речі, не потрібно шукати поручителів. Все гранично просто. За допомогою мікрофінансових компаній дуже зручно вирішувати свої непередбачені фінансові проблеми. Ось тільки робити це необхідно грамотно, тоді й процентна ставка буде мінімальною і проблем не буде.

Як грамотно використовувати мікропозики?

Запам'ятайте кілька абсолютно простих порад від раціональних позичальників та візьміть їх за основні правила при використанні мікропозик:

  • для початку необхідно зрозуміти основне призначення мікрокредитів і не використовувати мікрокредитування для вирішення глобальних фінансових проблем. Наприклад, Ви вирішили зробити капітальний ремонт у своїй квартирі, який потягне за собою великі витрати. Не біжіть за фінансовою допомогою в МФО, в такій ситуації найкращим варіантом буде довгостроковий кредит від банку. А ось якщо Ви вирішили поміняти одне вікно – сміливо вирушайте за мікрокредитом;
  • реально оцінюйте свій фінансовий стан і беріть у борг таку суму, яку Ви 100% зможете повернути в зазначений термін;
  • оформляйте мікропозики в дати, максимально наближені до дати надходження власних коштів. Найкраще це робити за кілька днів, так Ви гарантовано повернете все вчасно при мінімальній процентній ставці.

 Де взяти доступний і вигідний мікрокредит?

Маючи безліч переваг перед різними кредитними компаніями, послуги мікрокредитування з кожним днем ​​стають все більш актуальними і затребуваними серед українців.

Скористайтесь послугами онлайн-кредитування на карту банку від МФО Глобал Кредит і Ви оперативно отримаєте не тільки заявлену суму, але й відмінне сервісне обслуговування, прозорі умови співпраці, порядність і максимальну безпеку.

Оформлення онлайн позики на карту забере у Вас не більше 15 хвилин, а з документів знадобиться тільки паспорт громадянина України та код платника податків.

Заходьте на офіційний сайт компанії, заповнюйте анкету клієнта, очікуйте схвалення заявки та отримуйте заявлену суму.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України