15 Червня 2018

Оригінальні послуги банків і фінансових компаній

Оригінальні послуги банків і фінансових компаній

Щорічно кількість банківських організацій стрімко збільшується. Відповідно, зростає й рівень конкуренції на ринку кредитування. Розширенням лінійки кредитних продуктів та проведенням великих рекламних кампаній користувачів не здивувати, тому банки намагаються виділитись оригінальнішими способами. Розглянемо, які новинки впроваджуються у банківській сфері для залучення нових клієнтів.

Банки, що обслуговують мігрантів

Багато банків Європи працюють над створенням особливих банківських продуктів, призначених для мігрантів. Так, фінансово-кредитні установи оголосили негласну боротьбу з будь-якими незаконними способами передачі грошей. Зазвичай мігранти заробляють кошти в країнах Європи, а потім передають їх родичам на батьківщину. Через такі потреби банки розробляють спеціальні пільгові програми, щоб отримати вигоду від таких переказів.

Банкомати, що «розмовляють»

У США та інших країнах Європи для комфорту людей з вадами зору, встановлені унікальні банкомати. Пояснення та інструкції апарат озвучує через спеціальну гарнітуру. Так, передану інформацію не чують сторонні і нею не скористаються шахраї. Подібні банкомати в Україні поки що знаходяться в процесі розробки у деяких банківських організаціях.

Біометричні системи

Всі банківські установи дбають про безпеку клієнтів, оскільки з цього вони й отримують прибуток. Багато світових банків вже зараз починають впроваджувати в банкоматах біометрії для встановлення особи. Для зняття готівки досить відбитка пальця та ​​спеціального коду. Інші технології захисту дозволяють ідентифікувати власників рахунків по сітківці ока.

Безкоштовне фінансування навяання для студентів

Австралійські компанії допомагають молоді накопичити грошей на навчання. Головна мета такого проекту ‒ допомогти студентам, які живуть в країнах, що розвиваються, зібрати кошти на здобуття освіти.

Схема проста: потенційні кредитори вивчають анкети студентів на сайті, вибирають підходящих кандидатів і перераховують фінансовій компанії-партнеру не менше 25$. Коли кредитори здійснять усі перерахування, організація переказує кошти студенту-позичальнику.

Всі кандидати, які беруть участь в цій програмі, є дуже працьовитими і старанними учнями. Тому у фінансово-кредитної організації, що надає кредити для навчання, не виникає сумнівів чи будь-яких питань з приводу кредитної установи.

Банкомати для неписьменного населення

Відома компанія NCR, яка є світовим лідером в області торговельних і банківських рішень, створила незвичайний банкомат. Він розпізнає користувачів за біометричними даними. Це дає можливість користуватись послугами банкоматів малоосвіченим або зовсім неосвіченим клієнтам.

Практично половина населення в світі не можуть користуватися послугами банків, оскільки живуть в злиднях. Технологічна корпорація в рамках спеціальної програми «фінансове включення» випустила банкомати, що зчитують біометричні дані замість цифрової інформації. Таким чином, послуги банкоматів стали доступні навіть тому населенню країн, що розвиваються, яке абсолютно не вміє читати і не знає цифр.

В Індії популярний банкомат EasyPoint70 Tijori. Ця модель широко використовується для виплати кредитних коштів. Найближчим часом в цій країні планують встановити банкомати Pillar. Банкомати для неписьменних людей стали результатом дослідження, яке проводили серед населення нетрів Мумбаю. Зовні банкомат нагадує поштову скриньку. На його корпусі вмонтовано пристрій, який зчитує дані з карти без контакту з ним. Також банкомат має купюроприймач, сканер, призначений для відбитків, клавіші для видачі коштів і щілину для видачі чеків. Щоб скористатися банкоматом, потрібно прикласти до сенсора свій палець і натиснути кнопку певного кольору. Колір відповідає тій сумі, яку потрібно зняти.

Миттєвий кредит упродовж хвилини

Послуга онлайн-кредитування за SMS-запитом була впроваджена МФО Глобал Кредит. Ми одна з перших мікрофінансових компаній, яка надала таку можливість своїм клієнтам. Нею можуть скористатись усі, хто хоч раз оформляв у нас кредит і своєчасно його погасив.

Для отримання грошових коштів їм необхідно відправити SMS на номер 717. У повідомленні потрібно вказати період кредитування і суму мікрокредиту. Потім гроші через хвилину автоматично надходять на картковий рахунок позичальника. Даною послугою можна скористатись в будь-якому місці в будь-який час.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України