19 Травня 2019

Як сплатити по кредиту без комісії

Як сплатити по кредиту без комісії

Друзі, ми регулярно працюємо над нашим сервісом аби він був максимально зручним для вас. Ми вже маємо найширший асортимент способів оплати кредиту як готівкою в терміналах, так і банківською карткою через інтернет. Рекомендуємо сервіси, які дозволять Вам швидко здійснити погашення або перекредитування.

Перелік платіжних сервісів, які не включають комісії:

  1. Через особистий кабінет - сплачуйте в вашому особистому кабінеті, не залишаючи сайт Глобал Кредит
  2. у терміналах ПриватБанк або у мобільному додатку Приват24

Також ми пропонуємо альтернативні способи оплати у відомих мережах терміналів. Будьте уважні, адже з 20.05.2019 при оплаті через термінали IBox комісія платіжної системи складає 2,5% від суми оплати, а з 01.05.2019 також буде стягуватися комісія 3% в терміналах EasyPay і City24.

Нагадуємо вам, що для всіх наших клієнтів на випадок відсутності можливості своєчасного погашення діє 3-денний грейс період, протягом якого не нараховується штраф.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України