14 Серпня 2018

Глобал Кредит розширює границі – перший кредит під 0,01%, строк до 30 днів, грейс-період

Глобал Кредит розширює границі – перший кредит під 0,01%, строк до 30 днів, грейс-період

Являючись одним з піонерів ніші мікрофінансування, компанія Глобал Кредит не тільки видає миттєві кредити, але і постійно вивчає бажання клієнтів, удосконалює процедуру видачі та впроваджує новинки у сфері кредитування.

Останнім часом фінансові фахівці і маркетологи нашої компанії прийшли до висновку, що при поточних запитах клієнтів загальноприйняті умови мікрокредитування остаточно вичерпали себе. Позичальники хочуть отримувати більші суми, користуватися грішми довше і, звичайно ж, платити менше за користування кредитами. При цьому наші клієнти хочуть зберегти всі переваги мікрокредитування:

  • швидке оформлення, схвалення і видачу кредитів в рамках 15-20 хвилин;
  • мінімум необхідних документів;
  • відсутність необхідності надавати довідку про доходи, поручителів або заставу;
  • можливість подати заявку через інтернет і отримати гроші на банківську карту.

Йдучи назустріч побажанням наших позичальників, протягом останніх кількох місяців ми впровадили ряд удосконалень нашого продукту.

Перший кредит без відсотків

Нові клієнти мають можливість оцінити якість наших послуг, оформивши перший кредит практично безкоштовно – під 0,01%! Наприклад, отримавши 3000 гривень на 20 днів, оплата за користування тілом кредиту складе всього 9 гривень!

Термін кредитування до 30 днів і знижений відсоток

Тепер користуватися грошима можна довше, так як максимальний термін кредитування збільшений у 2 рази – з 14 до 30 днів. Також зменшено процентну ставку за користування грошима у період з 15-го по 30-ий день і становить всього 1,5% в день.

Відстрочка платежу (грейс-період)

Більшість мікрофінансових компаній, у разі прострочення погашення кредиту хоча б на один день, нараховують своїм позичальникам немислимі штрафи і відсотки. На противагу більшості Глобал Кредит впровадив пільговий період на закриття заборгованості.

Тепер, якщо позичальник не встигає вчасно погасити або пролонгувати кредит, у нього є ще 3 дні так званого грейс-періоду. Протягом цього строку замість нарахування штрафів істотно знижується процентна ставка – до 0,5% в день.

Запрацювати з Глобал Кредит

У клієнтів нашої компанії є чудова можливість поповнити свій особистий бюджет. Рекомендуйте Глобал Кредит друзям і родичам та отримуйте 100 гривень за кожного залученого клієнта.

Детальніше – Акція «Приведи друга»

Отримати гроші за 60 секунд

Також нагадуємо, що для постійних клієнтів надається сервіс отримання кредиту на карту онлайн по SMS-запиту. Даний сервіс дозволяє отримати потрібну суму в будь-який час протягом 1 хвилини. Достатньо надіслати повідомлення на короткий номер 717, вказавши суму, і гроші практично моментально перерахуються на банківську карту клієнта.

Ще думаєте, де оформити кредит? Не витрачайте час даремно – звертайтеся до професіоналів! З Глобал Кредит Ви отримаєте надійний і сучасний сервіс, а також заощадите свій час і гроші.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України