16 Січня 2019

Нюанси довгострокового кредитування в Україні

Нюанси довгострокового кредитування в Україні

В Україні під довгостроковим кредитом розуміють позики, які видають організації-кредитори на період від 5 років і більше.

З цього випливає, що фінансові зобов'язання за таким видом кредитування клієнт має виконувати протягом тривалого періоду і віддавати борг невеликими частинами. Дуже важливе значення має вартість самої покупки, бо очевидно, що телевізор або пилосос немає сенсу купувати в кредит на 5 років. Для таких незначних покупок набагато вигідніше буде оформити мікрокредит. Можна також розрахуватись кредиткою або скористатися в торговому центрі програмою споживчого кредитування.

До найпоширеніших видів довгострокових кредитів відносять:

  • іпотеку – кредит на придбання нерухомості, забезпеченням якого виступає сам об'єкт, що кредитується. Позику видають від 5 до 15 років, якщо період більш тривалий, ставка буде набагато вищою;
  • автокредит – кредит на покупку авто, який видається на період до 10 років. Автомобіль служить заставою;
  • довгостроковий споживчий кредит – видається клієнту на різні споживчі потреби. Цільове призначення використання грошей не має значення.

Основні аспекти оформлення довгострокових кредитів

Дуже важливим моментом є той факт, що кожен кредитор має свій мінімум, який він готовий видати позичальникові. І якщо Вам необхідний великий кредит на тривалий час, враховуйте той факт, що банківський мінімум не завжди може бути високим, в той час, як процентна ставка буде набагато вищою, в порівнянні з короткостроковими позиками.

У деяких окремих випадках банк готовий знизити відсоток по кредиту, цей нюанс в обов'язковому порядку повинен бути прописаний в кредитному договорі, з урахуванням документально підтверджених обставин.

Банківські організації охоче йдуть назустріч своїм постійним позичальникам з високим кредитним рейтингом. Подбайте про те, щоб Ваша кредитна історія була бездоганною. Якщо ж Ваш кредитний рейтинг залишає бажати кращого, постарайтесь відновити репутацію і тільки потім оформляти довгостроковий кредит.

Щоб застрахуватися від непередбачуваних коливань валютних курсів та інфляції кредитори намагаються прив'язати кредит до стійких валют або залишають за договором право на перегляд відсоткової ставки. У той час як позичальнику вигідніше себе убезпечити і оформити позику в національній валюті. У будь-якому випадку в сучасних умовах в Україні дуже складно спрогнозувати фінансовий ризик на найближче майбутнє.

Перш, ніж поставити свій підпис на кредитному договорі, ретельно вивчіть всі його пункти, уточніть всі штрафні санкції, які можуть обернутися проти Вас у випадку несвоєчасної сплати, з'ясуйте всі незрозумілі для себе моменти. Всіма силами намагайтеся уникати прострочень, які згодом позначаться на кредитній репутації.

Вимоги банків

За програмами тривалого кредитування позичальникові слід підготуватись до таких вимог:

  • вікове обмеження – від 22 до 50 років;
  • знадобиться документація з місця роботи, включаючи інформацію про доходи, трудовий стаж;
  • бездоганний кредитний рейтинг клієнта;
  • громадянство і реєстрація місця проживання в тій країні, де знаходиться банк-кредитор;
  • індивідуальні вимоги кредитора.

Підсумки та висновки

З огляду на спад економіки в 2014-2017 рр., в даний час довгострокові позики в Україні тільки починають набирати обертів. З кожним днем ​​населення країни все частіше й частіше купує нерухомість, транспорт, побутову техніку, товари першої необхідності в кредит.

Основним недоліком будь-якого довгострокового кредиту можна вважати його підсумкову невигідність. Клієнт в підсумку переплачує кредитору значну суму. Однак, якщо подивитись на проблему з іншого боку, то людина може придбати необхідне майно, не відкладаючи кошти довгими роками. Всього-на-всього необхідно буде зібрати початковий внесок (10-50%), який виступить гарантом того, що позичальник не відмовиться від покупки, а кредитору не знадобиться позбавлятися від неї, втрачаючи частину грошей.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України