27 Березня 2017

На що звертають увагу кредитори перед видачею кредиту

На що звертають увагу кредитори перед видачею кредиту

Часто кредит - це єдина можливість вирішити фінансову проблему чи шанс добре заробити. Втрачати такий випадок зовсім не хочеться, тому краще відразу з'ясувати, на що дивитимуться кредитори при прийнятті рішення про видачу грошей в борг. Схвалення або відмова формується за допомогою скорингу, тобто оцінки позичальника за балами. Чим бал вище, тим більше шансів отримати гроші в борг.

Кредитна історія

Банки і фінансові компанії активно співпрацюють з бюро кредитних історій. Там зберігається вся інформація про ваші кредити та дати їх погашення. Якщо ви сумлінно оплачували борги в строк, цей факт буде явною перевагою для вас. Прострочення можуть негативно вплинути на рішення, особливо якщо їх було кілька. Якщо все ж одного разу ви повернули борг не в строк, поліпшити ситуацію можна, взявши мікрокредит, кредит на техніку або позику на кредитну карту. Важливо тільки погасити цей борг вчасно. Деякі кредитори прострочки в 10-30 днів не приймають до уваги зовсім.

Як не дивно, якщови берете великий кредит в банку, відмова може бути спровокована і надмірно швидким поверненням грошей, особливо якщо це відбувалося систематично. Так ви позбавляєте банк великих відсотків.

Сума боргу

Якщо ви понабирали кредитів в кількох банках або МФО, це явно не характеризуватиме вас з кращого боку. Кредитор зрозуміє,що ви загнали себе в «боргову яму», вибратися з якої і погасити борг вам буде нелегко. Заборгованість на кредитних картах теж сюди відноситься.

Проміжок часу між кредитами

Викличе сумніви той факт, якщо зовсім недавно ви вже брали кредит, погасили і прийшли за ним знову. Про позичальника може скластися думка, що він людина легковажна і має регулярні фінансові проблеми.

Тривалість вашої кредитної історії

Банки або МФО охочіше видадуть вам позики, якщо це не перший ваш кредит. Чим довша кредитна історія позичальника і крупніше сам кредит, погашений вчасно, тим спокійніше кредитору.

З іншого боку, якщо клієнт любить брати кредити часто, це показує його не з кращого боку.

Вивчається і активність користування рахунками. Не дуже добре, якщо користувач пасивний і транзакцій мало.

Стабільність заробітку

Наявність престижної роботи або просто стабільний заробіток явно зіграє вам «на руку». У деяких випадках кредит видається навіть людям, не оформленим офіційно і не зареєстрованим як приватний підприємець; ставки на такі позики будуть вищими або пропонована сума нижчою. Відіграє роль і місце роботи. Якщо відомо, що зарплату там регулярно затримують і компанія на межі краху, з'явиться ризик відмови в кредиті.

Наявність нерухомості

Володіння будинком, квартирою, земельною ділянкою, і т.д. говорить про вашу платоспроможності, так само як і наявність автомобіля.

Освіта та шлюб

Серйозного впливу цей факт не має, але вища освіта часто може стати перевагою в спірних питаннях. Люди, які перебувають у шлюбі, як правило, більш серйозно ставляться до виплат. А ось пари з маленькими дітьми не дуже вітаються. Особливо якщо кредит великий.

Пенсіонери і бюджетні співробітники

Багато МФО і банків обмежують вікові критерії своїх клієнтів (зрозуміло з яких причин). Хоча є й окремі програми для людей цих категорій. Часом вони навіть вигідніші для кредитора, адже ставка на них вища і пенсіонери часто платять сумлінно.

Наявність судимостей

Судимості явно характеризують позичальника не з кращого боку. У колишніх в’язнів шанси отримати кредит мінімальні. Якщо у вас були судові розгляди з кредиторами раніше, незалежно від того, хто винен, кредитна репутація буде зіпсована.

Порука

Одного разу зробивши добру справу іншому, ви можете опинитися без кредиту самі. Статус поручителя позичальника з боргом - не найкращий критерій для скорингу.

У кожного кредитора свій підхід, багато що залежить від суми позики і термінів до погашення. Якщо вам відмовили в одному місці, це не показник, що ви не отримаєте кредит в іншому або за іншою програмою, можливо, з більш високими ставками.

Що робити, якщо потрібні гроші, а банк відмовив?

Взяти кредит до 10 000 грн. набагато легше у фінансовій компанії, ніж у банку. «Глобал Кредит» завжди готовий виручити вас з грошових неприємностей. Процедура отримання кредиту набагато простіша, ніж в банківських установах, а ймовірність отримати потрібну суму вища. МФО не розглядає своїх клієнтів настільки прискіпливо, як це роблять банки, створюючи більш лояльне і комфортне ставлення. Не потрібно збирати безліч документів. Досить лише паспорта та ІПН. Без поручителів і без застави ви зможете взяти кредит онлайн вже через 20 хвилин після оформлення заявки.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України