18 Травня 2018

Куди відправити дитину на літо

Куди відправити дитину на літо

Усі батьки, котрі щодня ходять на роботу без особливого ентузіазму чекають на той час, коли настане літо, тому що одночасно з приходом тепла і довгих сонячних днів, воно принесе з собою одну серйозну проблему: як організувати відпочинок своїй дитині влітку. Адже після того, як в школах починаються канікули, у дітей з'являється величезна кількість вільного часу, протягом якого вони залишатимуться без контролю когось зі старших. Дуже добре, коли дитина вже в підлітковому віці і немає ніякої проблеми в тому, щоб залишити її саму, проте, як бути з маленькими дітьми? Ми склали перелік тих місць, у яких діти могли б провести час корисно для себе і при цьому відпочити.

Само собою, необхідно орієнтуватись на те, які інтереси у Вашої дитини, яким є стан її здоров'я, і ​​наскільки впевнено ви почуваєтесь у фінансовому плані. До слова, більшість літніх таборів червоним кольором виділяють рядок «мінімум гаджетів», що безумовно дуже радує всіх батьків.

Починати бронювати місця треба вже зараз, поки проводяться різні акції і є ще можливість знайти недорогі пропозиції.

До бабусі в село

Звичний і один з найпростіших для нас варіантів, бо саме в селі багатьом з нас доводилося проводити свою юність. Свіже повітря й природа, щоденні прогулянки допізна ‒ що ще треба втомленим від «кам'яних джунглів» дітям. Різного роду трудотерапія і догляд за тваринами можуть виховати в дітях лише позитивні риси характеру. До того ж, у них з'явиться можливість позбутись шкідливої ​​звички постійно сидіти перед ноутбуком, телевізором чи іншим гаджетом. Коротше кажучи, всебічний активний відпочинок.

Які в цьому виді відпочинку можуть бути недоліки? Хіба що легкий рівень розбещеності та вгодовані щічки, так як бабусі з дідусями не дадуть дитині голодувати. А про все інше турбуватись Вам не варто.

Відпочинок в дитячих таборах на морі

Україна має 2 прекрасних моря ‒ Азовське і Чорне. І, незважаючи на той факт, що відвідування Криму українцями зараз викликає певні ускладнення, у нас є чудові місця для морського відпочинку в Запорізькій, Донецькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. У цих місцях без особливих складнощів можна вибрати прийнятний для будь-якого бюджету варіант. Там знаходяться як сімейні, так і спортивні та навіть наметові табори. Трохи дорожче коштуватиме відпочинок в таборах з тематичним напрямком, наприклад, музичні, мовні, ІТ-напрямки та ін.

Вартість путівки за зміну 10 днів від 4.000 гривень.

Якщо Ви маєте таку можливість, можете відправити свою дитину до Чорного моря, але в іншу країну. Наприклад, в Румунію чи Болгарію. Вартість такого відпочинку, само собою, буде вищою, але в свою чергу сервіс і набір послуг буде якіснішим.

Вартість путівки за зміну 10 днів стартує від 190 євро.

Дитячі табори біля річки або на озері

Такі табори можна знайти в будь-якій області і вони, мабуть, є найдоступнішим варіантом, хоча серед них теж можна знайти елітні пропозиції.

Ціна зміни на 21 день починається від 7.200 гривень.

Дитячі табори в горах

Гірському напрямку варто приділити особливу увагу, тому що, швидше всього, немає батьків, які не мріють відправити дітей в Карпати, де швидкі гірські річки, праліси і дуже чисте повітря. У цьому регіоні велика кількість таборів є багатомовними і це унікальна можливість для Вашої дитини підтягти свою розмовну англійську прямо на літніх канікулах. Поєднуючи відпочинок, навчання, гірські екскурсії, майстер-класи та вікторини, спілкуючись з носіями мови.

Ще одне з найпопулярніших напрямків у гірських таборах ‒ школа з виживання. В такому таборі Ваша дитина зможе отримати основні навички при попаданні в нестандартні дикі умови. Табори з такою тематикою дуже сильно розвивають в дитині психологічну стійкість і вольові якості.

Ціна зміни на 21 день: від 12.700 гривень.

Табори зі спортивним ухилом

Спортивні табори можуть відмінно підійти дітям, які серйозно займаються одним з видів спорту і не тільки. За умови, що Ваша дитина дуже велику кількість часу сидить за приставкою або комп'ютером, відпочинок в одному з таких таборів може допомогти їй зміцнити здоров'я, а також змусити полюбити спорт.

Ціна зміни на 21 день: від 10.500 гривень.

Дитячі табори за кордоном

Основна особливість відпочинку в таких таборах ‒ поєднання вивчення однієї з іноземних мов з відпочинком. Одним із основних бюджетних варіантів є Болгарія. У цій країні вартість відпочинку починається від 190 євро за 10 днів. Аналогічні, але трохи комфортніші та дорожчі варіанти Ви можете знайти в Туреччині, Греції, Польщі, Іспанії.

Також можна відправити дитину до Франції, Чорногорії чи Британії, однак, там мінімальна вартість відпочинку набагато дорожча.

Туристичні походи

Краще цього варіанту для дітей в підлітковому віці знайти неможливо. Тому що крім життя на природі, тут вони можуть освоїти навички подолання труднощів і самостійного виживання. До того ж, дуже веселий відпочинок з ровесниками та нові знайомства. Зазвичай, ці табори знаходяться біля якихось водойм, тому купання і посиденьки з багаттям їм гарантовані.

Відпочинок на орендованій дачі

Якщо Ви не маєте своєї дачі, в селі у Вас родичів теж немає, а фінансовий стан дозволяє ‒ можете орендувати дачу. Зараз це дуже популярний відпочинок. Шукайте за оголошеннями будинок за містом, який здається в оренду, і їдьте туди всією сім'єю відпочивати на ціле літо. Потрібно лише визначитись, хто доглядатиме за дитиною. Іноді батьки об'єднуються, орендуючи дачу відразу для кількох сімей. Так набагато легше домовитися ‒ хто залишатиметься, і доглядатиме за дітьми.

Якщо Ви не можете визначитись з чого почати, вибираючи літній відпочинок для своєї дитини, в першу чергу подумайте про те, в якому місці Вашій дитині буде краще, враховуючи її здоров'я, а після цього орієнтуйтесь вже на її інтереси. Що стосується фінансів, то сьогодні запросто можна вибрати підходящий варіант, який не зможе вдарити по Вашому гаманцю.

Де взяти гроші на літній відпочинок

Якщо Ви зіткнулися з проблемою тимчасової нестачі грошей, а саме в цей момент є можливість вигідно купити путівку на відпочинок своєї дитини, не варто засмучуватися. Зверніться до сервісу кредитування Глобал Кредит. У нашій компанії Ви можете протягом 15 хвилин оформити кредит на карту і отримати суму, якої бракує, купити путівку, а повернути борг з найближчої зарплати.

У Глобал Кредит Ви можете розраховувати на суму до 10.000 гривень. Гроші можна отримати відразу на свою банківську карту або готівкою в зручному відділенні компанії. Для оформлення кредиту потрібно мінімум документів і часу.

Звертайтесь в Глобал Кредит та подаруйте своїй дитині яскравий літній відпочинок!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України