21 Березня 2018

Крупні кредити. Про що необхідно пам'ятати

Крупні кредити. Про що необхідно пам'ятати

Людина, що планує серйозне придбання чи стати власником нерухомості, але не в змозі оплатити таку покупку відразу, розраховує отримати кредит в банку. Звичайно, можна накопичити потрібну суму і своїми силами, але на це не завжди є час, тому що іноді хочеться здійснити ту чи іншу операцію в терміновому порядку.

Опинившись у такій ситуації, в людини виникає маса питань. Головне, що її цікавить, чи можна оформити в банку великий кредит, і яким чином це правильно зробити. Також актуальні й інші питання, що стосуються процентної ставки, ефективної ставки та ін.

Вибір банківської установи

Щоб збільшити свої шанси на отримання великого кредиту, до вибору кредитної організації потрібно дуже обдумано підходити. Вибирати варто з тих кредитних програм, в яких пропорція платежу і доходів буде максимально комфортною. Перед тим як схвалити кредитну заявку клієнта, кожна кредитна організація розраховує платоспроможність позичальника. Деякі банки погоджуються на видачу кредиту лише за умови, що на його погашення позичальник віддаватиме не більше 40 % від загальних доходів його сім'ї. Але можна знайти і такий банк, який погодиться на угоду навіть за умови, що позичальник буде змушений віддавати на погашення кредиту близько 80 % від місячного доходу, хоча таких, насправді, не дуже багато. У більшості випадків кредитні організації погоджуються на видачу кредиту позичальникові за умови, що він витрачатиме на його погашення до 60 % місячного доходу.

Вибір терміну, на який оформляється кредит

Кредитні організації укладають кредитні договори на різні терміни. Коли людина має потребу у великому кредиті, і не впевнена, що зможе погасити борг за короткий період часу, краще вибирати варіант із середньострокових програм кредитування. Вартість кредиту в такому випадку буде трохи більшою, але тоді позичальник зможе уникнути проблем, пов'язаних з простроченням.

У якій валюті краще оформляти кредит?

Деякі фінансові компанії дозволяють позичальникові вибрати валюту, в якій він зможе отримати кредит. На кредит в іноземній валюті ставка, найчастіше, набагато менша, а тому розмір кредиту буде більшим. В наш час, найдорожчі кредити в гривнях, тому що банки закладають підвищені ризики на зміну курсу національної валюти відносно американського долара. Якщо позичальник хоче оформити великий кредит і по-мінімуму переплатити за нього, йому варто звернути увагу на кредити в твердих світових валютах (американський долар, євро). Однак, кредити в валюті потрібно брати лише в тому випадку, якщо Ви отримуєте доходи в ній же, інакше при коливанні валютного курсу такий кредит стане непосильною ношею.

Стороння допомога і застава

Чимало збільшити шанси на отримання великої кредитної суми може допомогти залучення до оформлення співпозичальників або поручителів. Але не кожен знайомий підійде для цього, треба вибирати з тих родичів чи друзів, які мають хороший і стабільний дохід. Також високі шанси отримати крупний кредит у того позичальника, який документально зможе підтвердити наявність у нього цінного майна – автомобіля, нерухомості та ін., і тим більше, коли позичальник зможе запропонувати використовувати це майно в якості застави.

Де терміново можна взяти невелику суму грошей

Глобал Кредит видає мікрокредити готівкою та на банківську карту. Це відмінний варіант вирішити тимчасові фінансові труднощі на таких умовах:

  • сума мікрокредиту від 200 до 10 000 гривень;
  • термін користування кредитом до зарплати – до двох тижнів.

Серйозною перевагою даного виду кредитування є:

  • для оформлення кредиту на банківську карту онлайн, позичальникові треба витратити не більше 15 хвилин;
  • є можливість отримати позикові кошти готівкою в одному з відділень Глобал Кредит;
  • вимоги за віком: 18–71 рік;
  • документи, які знадобляться позичальнику: паспорт і код;
  • мікропозики можна оформляти, не надаючи довідки про доходи, без внесення застави або залучення поручителів;
  • погашати такий кредит теж дуже просто – це можна зробити онлайн за допомогою своєї кредитки або готівкою.

Якщо обставини склались так, що Вам затримали зарплату, а Ви терміново потребуєте невеликої грошової суми – звертайтесь в Глобал Кредит, тут Вам обов'язково допоможуть вирішити тимчасові фінансові проблеми.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України