30 Липня 2017

Кредити для відкриття бізнесу. Правила вибору

Кредити для відкриття бізнесу. Правила вибору

В наш час діяльність бізнесу безпосередньо пов'язана з функціонуванням фінансових кредитних установ. Багато бізнесменів і підприємці потребують певної сумі грошей для розвитку власної справи. Ви можете взяти її в банку або оформити кредит онлайн в мікрофінансовій організації (МФО). Фінансові установи динамічно розвиваються, пропонуючи своїм клієнтам більш вигідні умови кредитування. Програм настільки багато, що в їх різноманітності можна розгубитися. Однак вимоги до позичальників досить жорсткі, оскільки кредитна компанія повинна бути впевнена в тому, що вони зможуть отримати погашення кредиту. У чому ж особливості отримання фінансових коштів у кредит для розвитку власної справи?

Особливості застави і важливі нюанси «віку»

Багато фінансових та банківських установ стверджують, що вони готові надати кошти в кредит будь-якій організації, що розвивається на лояльних умовах. Позичальники вважають, що вони прийдуть в банк і без особливих проблем отримають на руки необхідну суму грошей. Однак фінансові аналітики стверджують, що справи йдуть абсолютно інакше. У банках свої поняття щодо того, яку організацію можна назвати «тою, що розвивається». І дуже часто це не відповідає очікуванням позичальників. На їхню думку, кредит можна видавати тим компаніям, які встигли попрацювати протягом декількох років. На жаль, таким умовам відповідають далеко не всі організації, що потребують грошей.

Прибуток організації не грає важливої ​​ролі. Він не обов'язково повинен бути захмарним. Головне, щоб дохід був стабільним на кожному з етапів розвитку компанії. Цей момент ретельно перевіряється банківськими організаціями. Але є й інша сторона кредитування, про яку ви обов'язково повинні знати. Гроші можуть видати компанії, яка пропрацювала всього два роки, але за цей час її прибуток постійно збільшувався. Банківська установа може оформити кредит, проте буде встановлено ліміт фінансів. Якщо організація своєчасно віддасть позику, вона може розраховувати на збільшення цього показника. Завдяки цьому ви зможете розвиватися поступово, заручившись підтримкою банківської установи.

Подальші рішення банк приймає, відштовхуючись від розвитку певної організації на відповідному ринку. Хороший позичальник повинен надати банківській установі заставу, яка перекриє вартість кредиту в разі його невиплати. Це правило стосується як фізичних, так і юридичних осіб. Якщо у вас немає заставного майна, то отримання кредиту буде досить проблематичним. Саме тому варто взяти до уваги даний момент перед тим, як вирушати в банк для оформлення кредиту.

«Вартість» компанії позичальника

Кредитна організація дуже уважно вивчає обсяг капіталу, а також особисті активи компанії. Тільки так вона може прийняти рішення про видачу кредиту. Фахівці стверджують, що активи є свідченням того, що компанія отримує стабільний дохід. Також розміри статутного капіталу вважаються страховкою банківської установи. Якщо раптом підприємство не зможе виплатити борг, організація займеться стягненням кредиту з майна компанії.

Є ще кілька важливих нюансів, які стосуються кредитування сучасних компаній. Проблеми можуть виникнути в тому випадку, якщо потенційний позичальник побажає взяти ще один кредит. Багато фінансових установ стверджують, що їм зовсім не важливо, де і які кредити є у позичальників. Для них головне, аби прибуток компанії дозволив перекрити всі борги, що стосуються кредитних послуг. Однак на практиці все виявляється абсолютно по-іншому. Якщо у вас вже є незакрита позику, то взяти ще один кредит буде складно. Ця ж ситуація характерна для бізнес-кредитування. Якщо у підприємства, яке бажає отримати кошти в кредит, є кредитне майно, то це навряд чи додасть йому переваг у банківській установі.

Юридичні особи: особливості кредитування

Фінансові аналітики побудували свої прогнози, що стосуються потенційних позичальників. Згідно їх досліджень, банки охоче оформляють кредити підприємствам, які відрізняються високою диверсифікацією контрагентів. Бізнес компанії повинен розвиватися стабільно, а ризиків не повинно бути.

Розглянемо перший з цих факторів. Підприємницька діяльність повинна приносити стабільний і постійний прибуток. Однак такого результату можна досягти тільки в тому випадку, якщо продукція або послуги організації мають постійний попит. Він не повинен залежати від сезонності, а також від інших моментів. В протилежному випадку є ризик збитків. Жодна банківська установа не побажає зв'язуватися з такими позичальниками.

Тут є свої основні особливості. Навіть якщо компанія намагається приховати свою основну документацію, банківські установи можуть відмовити у видачі кредиту. Значить, якщо ваш бізнес відрізняється не постійним доходом, вам навряд чи оформлять кредит. Кредитні організації відмовляються від співпраці з такими позичальниками, оскільки вони вважають, що це дуже ризиковано.

Однак варто відзначити ще один важливий момент. Навіть у випадку з мінливим прибутком ви можете отримати кошти в кредит. Для цього необхідно мати заставне майно, яке могло б перекрити ваш борг. В такому випадку вам нададуть кошти в кредит на лояльних умовах.

Кредитування бізнесу в мікрокредитних компаніях

Як правило, мікрокредітні компанії асоціюються із споживчим кредитуванням та існує думка, що такі швидкі кредити, не підходять для кредитування бізнесу. Однак, це не зовсім так. Насправді микрозаймы можна розглядати як варіант кредитування підприємницької діяльності приватних підприємців. Тим більше, що даний вид кредитування більш лояльний вимогам до позичальника. ніж банківські установи. Компанія "Глобал Кредит" без проблем видасть кредит як підприємцям-початківцям, так і тим хто вже має діючий бізнес. Для цього потрібно зробити наступні дії:

  • Заповнити онлайн-анкету на отримання кредиту
  • Почекати 15-20 хвилин рішення про видачі
  • Отримати кредит без застави
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України