20 Червня 2018

Накопичувати чи взяти кредит – який варіант обрати

Накопичувати чи взяти кредит – який варіант обрати

Взяти кредит або почекати і накопичити? Дуже актуальне питання в наш час і отримати однозначну відповідь на нього дуже складно. Все залежить від ситуації, а в кожній ситуації ця відповідь може бути різною. Наприклад, Ви вирішили придбати дорогу річ чи оплатити надані послуги, а достатньої кількості коштів на цей момент у Вас немає. Зате є кілька варіантів вирішення цього питання:

 1. Відкладати кошти до того моменту, поки не збереться необхідна сума;
 2. На суму, якої бракує, оформити кредит;
 3. Позичити необхідну суму у друзів або знайомих;
 4. Взагалі забути про покупку.

Варіант рішення в п. 2 і п. 3 має на увазі одне й те ж, придбати річ у борг. Різниця лише в тому, що друзі чи знайомі позичать Вам гроші, швидше за все, просто так, а за кредит доведеться сплатити комісію. Позичити грошей у друзів варіант більш зручний, та існує ціла низка «але»:

 • далеко не всі і не завжди зможуть чи захочуть позичити Вам необхідну суму;
 • як усім давно відомо, взявши в борг у друга – можна нажити ворога;
 • якщо розглядати вирішення питання з психологічної точки зору, не кожен погодиться взяти кредит і тим самим посвятити інших у свої особисті проблеми.

В результаті якщо необхідно здійснити покупку, а позичити нема в кого, залишаються варіанти з п. 1 та п. 2.

То як же краще вчинити?

Якщо є можливість призбирувати грошей і не вплутуватись у кредит, то краще, звичайно, накопичити грошенят.

Але й тут нас підстерігає кілька нюансів:

 • добре подумайте, наскільки терміново Вам потрібно придбати річ, що Ви готові оформити кредит;
 • якщо покупку можна відкласти, скільки часу піде на те, щоб назбирати відсутню суму?

Якщо потрібно настільки терміново, що часу збирати немає, а друзі та знайомі не в силах Вам допомогти, тоді правильним рішенням буде оформити кредитний продукт.

Але, знову ж таки, багато хто просто перебільшує поняття «терміново», бо хочуть придбати ту чи іншу річ якомога швидше.

До таких термінових покупок дуже часто ми відносимо:

 • мобільний телефон;
 • сучасний гаджет;
 • новинки побутової техніки;
 • предмети домашнього інтер'єру;
 • інші дрібні покупки.

Якщо добре зважити всі «за» та «проти», то необхідні гроші на покупку таких предметів можна без зусиль накопичити всього за кілька місяців. Терміновість такої покупки значно перебільшена. Наприклад, у Вас перегоріла мікрохвильовка, а купити в цьому місяці Ви не можете. Це не проблема, без мікрохвильовки можна прожити і місяць, і два, їжу можна розігрівати на сковороді або в металевому посуді.

А ось якщо зламалась пральна машина, а у Вас багатодітна сім'я, то життя за 2-3 тижні перетвориться на суцільні муки.

Якщо Ви працюєте віддалено, а у Вас зламався ноутбук, яким Ви заробляєте на життя, то тут навіть і думати не варто.

Отже, на подібні цілі можна оформити кредит без роздумів.

Кілька порад для тих, хто вирішив збирати

Як правильно збирати гроші:

 • працюйте над розвитком самодисципліни;
 • відмовтеся від непотрібних покупок. Не купуйте зайву сорочку або пару взуття, без яких цілком можна обійтися. Жінки можуть відмовитись від чергових прикрас, а замість походу в ресторан – повечеряти в колі сім'ї;
 • постарайтесь знайти додаткове джерело доходу і на вихідні підзаробити;
 • не потрібно ховати гроші під подушку, відкрийте депозит. Банківський депозит – це взагалі відмінний спосіб трохи накопичити і збільшити свої заощадження шляхом отримання відсотків за вкладом. При цьому якщо Вам у майбутньому і знадобиться кредит, то буде більше шансів отримати його в тій же банківській організації.

Ситуації, в яких кредит зайвим не буде

 • якщо все ж покупка потрібна терміново, а гроші доведеться збирати довго;
 • якщо розтрати значно перевищують прибуток, а необхідна річ найближчим часом дешевшою не стане. Наприклад, якщо необхідно оплатити освіту, то можна взяти кредит, а потім його погасити. Освітні послуги в найближчому майбутньому точно не подешевшають;
 • якщо ціна на необхідну річ з кожним днем ​​зростає. У цьому випадку накопичення не вирішать Вашу проблему, тому що вартість цієї речі постійно зростатиме;
 • у випадках інфляції, гіперінфляції, які викличуть зростання цін мегатемпами, Ваші накопичення не зможуть обігнати інфляцію. І чим надалі відкладається мрія, тим дорожче вона обійдеться. У такій ситуації оформити кредит буде відмінним рішенням Вашої проблеми. Ви зможете зафіксувати ціну необхідної речі або послуги і потім сплатити зафіксовану суму, яка не ростиме.

Зручні позики від мікрокредитної компанії Глобал Кредит

МФО Глобал Кредит, одна з провідних українських мікрокредитних компаній, надає всім своїм клієнтам послугу швидкого кредитування. Ми подбали про те, щоб умови кредитування були максимально простими і прозорими. Звернувшись в нашу компанію, Ви на 100% можете бути впевнені в тому, що при погашенні суми позики у Вас не буде додаткових платежів, крім тих, які вказані на момент оформлення. Ми надамо відмінну можливість отримати фінанси найбільш зручним способом:

Глобал Кредит завжди готова надати свої послуги на вигідних умовах!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України