09 Січня 2018

Коли виручить швидкий онлайн кредит на карту

Коли виручить швидкий онлайн кредит на карту

Швидкі онлайн кредити на банківську карту дають можливість в короткий термін отримати гроші, при виникненні непередбачених витрат. Для отримання таких кредитів не обов'язкова особиста присутність в банку або відділенні мікрофінансової компанії, достатньо оформити онлайн заявку.

Для оформлення такого кредиту необхідно надати паспорт та ІПН. Також позичальник повинен відповідати ряду умов:

 • Бути старше 18 років
 • Мати громадянство України
 • Мати стабільний дохід
 • Мати діючу банківську карту
 • Надати номер свого мобільного телефону.

Ще зовсім недавно, аби отримати кредит, потрібно було оформити безліч документів, внести заставу, знайти поручителів. Завдяки розвитку кредитної галузі, сьогодні оцінити надійність майбутнього позичальника досить просто. Тому мікрокредити (на карту, готівкою) видаються швидко, при цьому не вимагається надання довідки про доходи та поручителів.

Багато компаній надають кредити на невелику суму навіть тим, у кого погана кредитна історія. Нерідко для позичальників з низьким кредитним рейтингом швидкий кредит виявляється єдиним варіантом, щоб отримати гроші. Зазвичай сума позики невелика і складає 1500-2000 грн. Беруть такий кредит на 10-14 днів.

В яких випадках онлайн кредит на карту буде оптимальним рішенням

Розглянемо найбільш типові проблеми, які можна вирішити за допомогою онлайн мікрокредиту:

 1. За необхідності оплати несподіваних комунальних рахунків або для розрахунків за кредитними картками
 2. Як тимчасова фінансова підтримка при затримці зарплати
 3. Для термінового ремонту автомобіля
 4. Заправка автомобіля
 5. При несподіваній хворобі одного з членів сім'ї, для покупки ліків і оплати медичних послуг
 6. Для придбання якогось потрібного товару або оплати послуг
 7. Оплата за навчання
 8. Для покупки подарунка.

Якщо потенційний позичальник відповідає основним критеріям, він може розраховувати на миттєвий онлайн кредит в компанії Глобал Кредит з імовірністю 95%. Щоб отримати позику, потрібно подати заявку через онлайн сервіс і деякий час почекати позитивного рішення. Як правило, рішення приймається досить швидко (близько 15 хвилин), клієнтові не доведеться чекати кілька днів. Після схвалення заявки, необхідно прочитати договір і погодитися з його умовами. Потім гроші будуть зараховані на банківську карту будь-якого українського банку.

Заявку можна подати в будь-який час і в будь-який день тижня. Її оформлення не вимагає багато часу, вся процедура займає близько 15 хвилин.

Відповідально використовуючи отримані кошти, Ви переконаєтесь, що швидкі кредити є досить ефективним фінансовим інструментом. Це ваш правильний вибір, який виручить у важку хвилину і допоможе зберегти фінансову незалежність.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України