19 Грудня 2018

Як збільшити шанс на отримання кредиту?

Як збільшити шанс на отримання кредиту?

Майже кожен день ми стикаємося з обставинами, які вимагають від нас фінансового вирішення. Але часом у нас просто нема таких фінансових можливостей, щоб розплатитися за той чи інший товар, послугу. Тоді виходом зі складної ситуації може стати звернення до банку чи мікрокредитної організації. Оскільки багато хто звертається до них вперше, або ж їм до цього відмовляли у видачі кредиту, дуже доречним буде уточнити фактори, що збільшують можливість схвалення видачі позики.

Вік позичальника

Існує загальне правило, згідно якого на кредит може розраховувати будь-який працездатний громадянин України, віком від 18 до 70 років. При цьому деякі банки можуть вводити вікові обмеження від 22 до 65 років (на момент повного погашення кредитної заборгованості).

Доходи як головний критерій

Основним критерієм при розгляді заявки на кредит є доходи позичальника. Саме виходячи з розміру доходів клієнта і визначається сума можливого кредиту.

При зверненні до банківських установ не зайвим буде документальне підтвердження Ваших доходів. При цьому якщо ви звернетеся за мікрокредитом, таке підтвердження буде не потрібне, адже термін кредиту не перевищуватиме кількох тижнів. Єдине, що можуть попросити у мікрофінансовій організації для узгодження кредитної заявки – контактні дані з місця роботи, за якими можна впевнитись у Вашому працевлаштуванні.

Кредитна історія

Немає нічого більш інформативного для банківських кредитів, ніж кредитна історія клієнта. Вона може багато про що розповісти: про фінансове становище, своєчасність погашення кредитів, затребуваних кредитних сумах, активність користування, території обслуговування та інші моменти. Відмінна кредитна історія – можливість отримати кредит на велику суму і під більш вигідні відсотки.

Важливо розуміти, що повна відсутність кредитної історії в процесі оформлення кредиту – це скоріше «мінус», ніж «плюс». Кредитор на власний розсуд визначатиме – чи можна Вам довіряти і яким Ви будете позичальником. Тому часто такі клієнти отримують відмови, або їм узгоджують досить маленькі кредитні ліміти.

Звертаючись за кредитом до банку вперше, не варто розраховувати на велику суму. Правильніше буде спочатку оформити кредитну карту з певним лімітом, деякий час покористуватись кредитними коштами. А вже згодом, коли з'являться необхідна інформація для КІ – можна подавати заявку на більший кредит на побутову техніку в магазинах, кредит готівкою або на збільшення ліміту по кредитці.

Підтвердження доходів

При отриманні кредиту, зовсім не обов'язково приносити документи, що підтверджують Ваш дохід. При цьому їх наявність дозволяє отримати кредит на велику суму і під менший відсоток. Особливо це правило діє в період проведення акцій і знижок у магазинах побутової техніки.

Але не варто засмучуватись, якщо у Вас немає можливості надати документ, який підтверджує рівень доходів. Сьогодні в Україні працює багато сервісів, що надають онлайн кредити без довідок про доходи. При цьому процентна ставка буде трохи вищою, а сума позики –невеликою.

Кредит у банку, де оформлена зарплатна картка

Отримати кредит найпростіше в тому банку, в якому у вас оформлена зарплатна картка. У банку на Вас вже сформована певна історія, він знає, де і на якій посаді Ви працюєте; має контактні телефони, як робочі, так і особисті; знає суму щомісячного доходу і суму витрат з Вашої картки. Фактично, при зверненні за кредитом, банк зробить звірку цих даних. До того ж для держателів зарплатних карт передбачені спеціальні лояльні умови кредитування і можливість узгодження відразу більшої суми кредиту.

Робота у великій, відомій компанії

Робота саме в таких організаціях сприяє позитивному рішенню по кредитній заявці. При цьому робота в невеликих приватних компаніях, робота за договором на приватних підприємців – навпаки, викликає сумніви у кредитора.

Додатковий дохід

Коли в загальній статті доходів присутній додатковий заробіток – це ще один позитивний момент при кредитуванні. Краще, якщо є можливість його підтвердити. Це можуть бути банківські виписки; чеки на поповнення депозитних рахунків або на отримання нарахованих по депозиту відсотків; документи, що свідчать про отримання дивідендів від інвестиційної діяльності, і т. п.

Порука

Найчастіше банк не вимагає поручителів при кредитуванні, за винятком деяких випадків. При цьому не зайвим для клієнта буде вказати на свою готовність привести потенційних поручителів в будь-який момент, якщо це буде необхідно або навіть прийти разом з ними у відділення банку. Самі поручителі повинні бути проінформовані про це, мати при собі необхідні документи.

Надання застави

Цей же принцип діє й відносно застави. Лише за деякими кредитними умовами може вимагатися застава як гарантія повернення кредитних коштів. Готовність же клієнта оформити заставу свідчить про серйозне ставлення до ситуації, чесність та готовності до подальшої співпраці.

Варто нагадати, що заставою може виступити:

 • автотранспорт;
 • нерухомість;
 • побутова техніка;
 • цінні папери та інше.

Іншими словами, це документи, які становлять чималу матеріальну вартість у разі їх реалізації.

Слідкуйте за кредитною історією

У більшості випадків клієнтам, які мають негативну КІ, кредитори відмовляють незалежно від суми або терміну кредитування. Інформація про прострочені кредити і нараховані штрафи зберігається протягом 10 років в бюро кредитних історій і будь-який кредитор може, зробивши відповідний запит, отримати про це повну інформацію. І навіть, якщо борг повністю погашений, клієнту відмовлять в отриманні.

Виправити погану кредитну історію можна лише одним способом – брати маленькі кредити, повністю і вчасно погашати, формуючи нові маленькі кредитні історії. Чим їх більше – тим менша ймовірність відмови в отриманні наступного кредиту.

У той же час, потрапивши в таку ситуацію, Ви завжди можете отримати кредит від Глобал Кредит.

Де можна оформити кредит з максимальним схваленням?

Основною діяльністю компанії Глобал Кредит є видача швидких онлайн кредитів для населення, або, як їх ще називають – «кредитів до зарплати». Це найкращий варіант, коли:

 • банківські та мікрофінансові організації відмовляють Вам у кредитуванні;
 • Ви маєте негативну кредитну історію;
 • Ви офіційно не працевлаштовані, або є самозайнятою особою.

Серед головних переваг мікропозик можна відзначити:

 • Розгляд кредитної заявки протягом 15 хвилин;
 • Можливість отримання коштів переказом на банківську карту;
 • Можливість отримання позики готівкою в одному з відділень Глобал Кредит;
 • Вік клієнта – 18-71 рік;
 • Підтвердження доходів, поручительство і внесення застави не потрібно;
 • Зручні способи погашення кредиту (за допомогою банківської карти через інтернет або готівкою через термінал);
 • Отримання першого кредиту на умовах 0% на день!

Для отримання онлайн позики на карту в Глобал Кредит Вам достатньо заповнити заявку на кредит, вказавши при цьому максимум достовірної інформації. Після – відправити на розгляд. При правильному заповненні даних в заявці, достовірно зазначених відомостях, ймовірність узгодження кредиту складе 80-90%. Якщо ж Вам було відмовлено в кредитуванні, необхідно перевірити ще раз подану інформацію в анкеті, виправити помилки і відправити її на розгляд повторно.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України