19 Лютого 2019

Як правильно вибрати МФО для оформлення онлайн-кредиту?

Як правильно вибрати МФО для оформлення онлайн-кредиту?

Останнім часом громадяни України почали частіше оформляти кредити. Паралельно з цим явищем, почала стрімко розвиватись ще одна тенденція – рости зацікавленість мікрофінансовими організаціями. Але насправді, в цьому немає нічого дивного, бо згідно зі статистикою, українці оформляють кредити на невеликі суми (близько 3000 грн.) на нетривалий термін (кредити до зарплати).

Відповідно, українців приваблює простота оформлення таких позик. До того ж, кошти, зазвичай, потрібні дуже терміново, а МФО в повній мірі задовольняють цей запит. Там, на відміну від банківських установ, у позичальника не вимагають великий пакет документів і практично миттєво схвалюють всі запити. Саме через зручність і швидкість багато позичальників погоджуються на трохи вищий відсоток.

При виборі МФО для оформлення там позики, потрібно звертати увагу на такі моменти:

 • вимога до кількості документів, що подаються. Більшість МФО вимагає ІПН та паспорт;
 • період розгляду заявки. Зазвичай, це 10-30 хв.;
 • наявність бонусів;
 • сума кредитування. Якщо це не перше оформлення, то розмір позики може становити 15.000 грн.;
 • вік позичальника. Більшість МФО оформляють позики клієнтам у віці 20-75 років.

Спосіб видачі позики

Якщо Ви хочете отримати свій кредит готівкою, шукайте таку МФО, яка має філію у Вашому місті. Даний варіант ідеально підходить для тих позичальників, у кого банк стягує велику комісію за переведення в готівку грошей через банкомат або їх пересилання.

Багато позичальників вибирають такий спосіб отримання кредиту шляхом безпосереднього перерахування на банківську карту. Даний варіант є найпростішим, комфортним і швидким. За умови доступу до стабільного Інтернету, Ви можете оформити позику онлайн на карту навіть не виходячи з магазину, якщо раптом не вистачило грошей для здійснення необхідної покупки. У деяких МФО для постійних клієнтів є послуга оформлення позики за допомогою звичайного SMS-повідомлення, що ще комфортніше і швидше.

Відсотки

Процентна ставка не регулюється, з цієї причини в різних МФО можуть бути різні умови. Адекватною процентною ставкою серед мікрофінансових організацій вважається 1-2% на день. Якщо Ви плануєте оформити мінімальний кредит на короткий час, то сплати цих відсотків Ви практично не відчуєте.

Якщо Ви шукатимете інформацію про акції та знижки в МФО, то є ймовірність знайти дуже вигідну пропозицію. Особливу увагу варто звернути на позики без відсотків, які можуть оформити нові клієнти МФО.

Сума позики і терміни погашення

Зазвичай, максимальна сума позики в МФО становить 10 000 грн., але для нових клієнтів такий кредит недоступний. Максимум, який вони можуть оформити – це 3000-5000 грн. Кредитні кошти можуть бути видані позичальнику на період до 1 місяця, хоча трапляються й винятки. Максимально безпечно та комфортно співпрацювати з тими МФО, які мають гнучкі терміни повернення позики.

Управління капіталом і можливі ризики

Перед оформленням позики (навіть якщо Ви хочете позичити в МФО кількасот гривень або оформити мікропозику на карту), необхідно чітко спланувати, коли саме і скільки Ви зможете повернути. Вам потрібно спланувати свій сімейний бюджет таким чином, щоб у ньому була врахована дата погашення позики. Не варто оформлювати кредити в таких розмірах, які Ви не зможете погасити. Іншими словами, оформляйте кредит тільки в тому випадку, коли у Вас немає іншого виходу, але Ви на 100% впевнені, що зможете його своєчасно погасити.

Життя не за доходами і придбання непотрібних речей

У зв'язку з тим, що сьогодні кожен бажаючий може оформити мікропозику всього лише за кілька хвилин, деякі люди купують абсолютно непотрібні їм речі. Більш того, така доступність в сфері кредитування стала причиною того, що деякі позичальники живуть невідповідно своїм доходам, в результаті чого опиняються в кредитній пастці, коли більша частина їхнього заробітку йде навіть не на погашення позики, а на оплату відсотків. Тому, до оформлення будь-якої позики потрібно підходити з великою відповідальністю.

Погашення кредиту

Якщо Ви плануєте скористатись мікрокредитом, Вам потрібно заздалегідь подумати про те, яким чином Ви його погашатимете.

МФО, що поважає свого клієнта запропонує різноманітні варіанти погашення кредиту:

 • Оплата через платіжні термінали або відправка грошей через касу банківської установи. При використанні даного варіанту необхідно особисто прийти в банк або знайти платіжний термінал. Для відправки грошей на рахунок МФО потрібно мати при собі необхідну суму і знати реквізити МФО.
 • Оплата через електронні платіжні системи або особистий кабінет, за допомогою своєї банківської картки.

Де швидко взяти мікрокредит?

Інтернет-сервіс оформлення позик Глобал Кредит надає можливість оформити миттєвий мікрокредит на карту. Умови видачі мікрокредиту наступні:

 • вік клієнта 18-71 рік;
 • пред'являти довідку про доходи, шукати поручителів і вносити заставу не треба;
 • необхідні документи: паспорт та код;
 • мікрокредит видається навіть таким клієнтам, які мають негативну кредитну репутацію.

Після відправки на розгляд заповненої заявки, потрібно дочекатися її схвалення, після чого кредитні кошти будуть переказані на карту позичальника. Весь процес оформлення займає максимум 15 хвилин. Погашати мікрокредит теж дуже зручно – гроші можна перераховувати на рахунок МФО зі своєї банківської картки або розрахуватись готівкою в одному з філіалів МФО.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України