28 Травня 2018

Як купувати одяг в Інтернет і не помилитися з розміром

Як купувати одяг в Інтернет і не помилитися з розміром

Чи знайома Вам ситуація: замовляєте одяг онлайн, а потім його доводиться повертати чи перешивати? Дізнайтесь, як купувати через інтернет речі, що підійдуть Вам запевне.

Покупки в інтернет-магазині можуть здорово зберегти кошти і зібрати колекцію класних речей. Єдиний недолік таких покупок ‒ немає можливості приміряти речі. Шкода, адже якщо куплені Вами речі не підійдуть, то кошти витрачені даремно. Давайте розглянемо декілька порад, як уникнути таких ситуацій. Звичайно, ми не можемо гарантувати, що після ознайомлення з цією статтею, весь одяг сяде на Вас за розміром. Тут вже багато чого залежить від виробника. Але давайте обговоримо, як можна максимально знизити ризик таких покупок.

Зробіть виміри

Це найперше і найважливіше. Якщо Ви чітко знатимете свої параметри, Вам простіше буде визначитись з розміром. Звичайно, буває що 42 в одного бренду ‒ це 44 в іншого. Тому слід точно знати свої параметри. Тим більше європейські таблиці розмірів, можуть дуже відрізнятись від українських. У кожного бренду завжди представлений розмірний ряд із зазначенням реальних параметрів. Маючи під рукою свої вимірювання, Ви можете переконатись, якому розміру вони відповідають, і замовити правильний.

Як правильно виміряти свої параметри

Найпростіший і найнадійніший спосіб ‒ звернутись до фахівців. Можна зайти в ательє і виміряти свої параметри. Люди, що працюють там, знають напевно, де і як правильно поміряти. І плюс: Ви стоятимете спокійно, що зробить виміри точнішими. Якщо ви приносите будь-який одяг, щоб його підігнати, попросіть фахівця записати Ваші дані на окремий листок.

Другий варіант ‒ поміряти самому або попросити виміряти Ваші параметри кого-небудь з домочадців. Для того, аби максимально правильно зробити виміри пошукайте в мережі відео-інструкції з вимірювання. Напевно їх у вільному доступі достатня кількість.

Заміри параметрів для чоловіків

Якщо Ви вибираєте брюки, то Вам необхідно знати зріст, об’єм талії та довжину по внутрішньому шву. Володарям виражених сідниць необхідно знати так само ширину і розмір стегон. Для придбання сорочки Вам необхідно знати розмір грудей, довжину рукава та обсяг шиї. Всі ці параметри допоможуть підібрати Вам необхідний розмір.

Заміри для жінок

Перший вимір ‒ це об'єм грудей в самій опуклій частині.

Наступний пункт це розмір талії. Не вимірюйте живіт. Талія ‒ це найтонша лінія на торсі, вище, ніж закінчуються джинси.

Виміряйте так само обсяг шиї і довжину рукава. Вони стануть в нагоді при замовленні сорочок.

Обсяг стегон вимірюється на найширшій їх частині. Якщо Ви плануєте замовляти брюки ‒ виміряйте так само розмір внутрішнього шва.

Магазини та їх таблиці

Тепер таблиці з розмірами стануть Вашими помічниками. Ви зможете порівняти свої параметри з представленими, і замовити потрібний розмір. Необхідно пам'ятати ще кілька пунктів:

  • якщо в магазинах продаються речі різних брендів, потрібно зіставити розмірні сітки кожного з них;
  • якщо ж магазин торгує речами одного бренду, то можна один раз визначити розмір і замовляти сміливо речі.

Записуйте

Корисна порада для тих, хто часто купує одяг через інтернет. Використовуйте мобільний додаток або створіть файл на домашньому комп'ютері. Записуйте все: що замовляли, в якому магазині і як воно Вам підійшло. Тоді Ви зможете зібрати цілий звіт, речі якого бренду Вам підійшли, в якому розмірі і що, відповідно, було більше або менше за розміром. Наступного разу, грунтуючись на своїх записах, Ви зможете сміливо замовляти речі, з упевненістю, що вони Вам підійдуть.

Плюс-мінус розмір

Ще один спосіб, яким можна скористатись ‒ це замовлення однієї й тієї ж речі в декількох розмірах, щоб можна було на місці підібрати найбільш зручний. Даний метод підбору підходящого розміру підійде в таких випадках:

  • у магазину є пункт видачі, в якому можна приміряти одяг і Вам неважко під'їхати туди за покупкою;
  • у магазину є служба кур'єрської доставки додому. В цьому випадку кур'єр привезе Вам кілька варіантів різних розмірів, а Ви оберете найбільш підходящий.

Де взяти гроші на бажані покупки

Побачили вигідну акцію в інтернет-магазині, а повної суми не вистачає і до зарплати ще далеко? Не варто себе обмежувати в потрібних речах. Зверніться в Глобал Кредит і ми Вам швидко і без проблем видамо в борг суму, якої бракує. Для отримання кредиту потрібно зробити прості дії:

  • на нашому сайті в калькуляторі вибрати потрібну суму і термін кредитування;
  • зареєструвати особистий кабінет;
  • внести в онлайн-анкету необхідну інформацію про себе;
  • відправити заявку на розгляд.

Розгляд заявки займе близько 15 хвилин. Після її схвалення Ви зможете отримати гроші на свою банківську карту або забрати їх готівкою в зручному відділенні компанії.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України