Рубрики:

ПорадиГроші

12 Липня 2019

Як легко і просто назбирати гроші на відпустку?

Як легко і просто назбирати гроші на відпустку?

Реальність сучасної людини – жити від відпустки до відпустки. Лише на один місяць сірі повсякденні будні змінюють яскраві фарби подорожей. Але навіть ця довгоочікувана радість може захмаритись відсутністю грошей. Зазвичай відсутня сума позичається або береться в кредит. Давайте розглянемо 7 рекомендацій, які допоможуть Вам провести відпустку без шкоди для сімейного бюджету.

У кожного є безліч варіантів, що дозволяють не поспішаючи накопичити кошти або швидко їх заробити. Перелічимо найпоширеніші способи «здобування грошей». Отже, як зібрати необхідну суму на бажану відпустку і не залізти в борги?

Читайте статтю до кінця, а потім вирішуйте які із запропонованих методів підходять саме Вам.

Порада 1: визначте приблизні витрати

Підраховуючи приблизні витрати на поїздку, не забувайте крім вартості готелю, квитків і трансферу, врахувати й витрати на харчування. Також закладіть в бюджет подорожі гроші на екскурсії, сувеніри та розваги.

Порада 2: використовуйте сайти-агрегатори

З їх допомогою можна підібрати більш вигідний рейс або прийнятну ціну на житло. Так, Ви зменшите отриману суму кошторису на 30%, тобто скоротите витрати на проживання та квитки.

Порада 3: відкладайте гроші заздалегідь

Про цей важливий момент при підготовці до відпустки багато хто чомусь постійно забувають. Але ж збирати на майбутній відпочинок необхідно відразу після виходу з відпустки.

Намагайтеся щомісяця відкладати 5-10% від суми запланованої подорожі. Так, Ви зможете без особливих зусиль за рік накопичити потрібну суму. А якщо відкладатимете кошти на банківський депозит, то отримаєте ще й приємний бонус у вигляді відсотків.

Порада 4: відкрийте поповнюваний депозит

Дублюємо окремим пунктом цю інформацію, щоб підкреслити її важливість. Довіряти свої заощадження потрібно тільки надійним банкам. Так, гроші гарантовано повернуться до Вас, а не зникнуть разом з власниками банку в невідомому напрямку.

Найкраще зупиняти свій вибір на державних фінансових структурах, а не комерційних банках. Оскільки в недержавних організаціях часто відкликають банківську ліцензію і вони «лопаються» як банки з консервацією у поганої господині.

Порада 5: Купуйте валюту щомісяця

Ця рекомендація актуальна для тих, хто хоче поїхати за кордон. Таким чином, Ви зможете усереднити вартість покупки потрібної валюти, а також не брати її за літнім завищеним курсом.

Порада 6: отримуйте додатковий дохід

З кожної зарплати відкладати гроші часом недостатньо. У такому випадку потрібно пробувати інші тактики. Наприклад, Вам можуть допомогти ці рецепти:

  • продаж непотрібних речей на різних сайтах (ОLХ та інші);
  • пошук підробітку (у вільний час після основної роботи або у вихідні);
  • отримання прибутку від оренди гаража, квартири, автомобіля, кімнати і навіть побутової техніки;
  • подорож з друзями – поїздка стане вигіднішою, та й витрати на відпочинок можна буде розділити.

Всі розглянуті рекомендації, так чи інакше, дозволять Вам мріяти про майбутню відпустку, а не думати, де б ще заробити грошей.

Порада 7: візьміть онлайн-позику без відсотків у Глобал Кредит

Не завжди виходить зібрати потрібну суму на довгоочікувану подорож. Тому немає нічого страшного в тому, щоб скористатись послугами кредитування. Один з найбільш вигідних способів взяти в гроші борг без високої переплати – це оформлення онлайн-кредиту в нашій компанії.

Скористайтесь нашим сервісом, і Ви отримаєте такі можливості:

  • Перший кредит під 0,01% на день;
  • Максимальна сума кредиту – 15000 гривень;
  • Термін кредитування до 30 днів.

Звертайтеся в Глобал Кредит і забудьте про фінансові труднощі!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України