22 Листопада 2017

Де можна швидко оформити кредит на ремонт автомобіля?

Де можна швидко оформити кредит на ремонт автомобіля?

Кожному відомо, що обслуговування машини на автосервісах задоволення не з дешевих. Водночас з цим, машина - головний помічник, який підтримує комфортний рівень життя, а для деяких людей - це основне джерело заробітку. Як вчинити, якщо автомобіль зламався, а грошей не ремонт не вистачає?

Обслуговування автомобіля потрібно проводити регулярно, кілька разів на рік, особливо перед зимовим періодом, це той же техогляд, хоч його зараз в нашій країні і скасували. Проте, кожному водієві, який переживає про свою безпеку і безпеку людей, яких він перевозить – потрібно бути впевненим в тому, що його автомобіль знаходиться в належному стані. Орієнтовна ціна техобслуговування ходової частини, гальм, двигуна для автомобіля CHEVROLET AVEO, становить близько 4.000-5.000 гривень.

Якщо трапилася неприємність і машина потрапила в дорожньо-транспортну пригоду, ремонт автомобіля в такому випадку вже не рекомендація, а обов'язкова умова і потрібно знати, де можна швидко знайти гроші на такий випадок. Та й не лише з естетичних міркувань. Наприклад, згідно Правил дорожнього руху, заборонено експлуатувати автомобіль, якщо несправна лампа переднього правого габаритного вогню. Це одна з найпростіших несправностей, яка дуже часто трапляється. Адже після великих ДТП машини отримують не тільки подряпини — у них може пошкодитися лобове скло, елементи підвіски і кузова, залишаються різного роду ушкодження на дверях, крилах та ін.

Ремонтні роботи з відновлення автомобіля повинні проводитися дуже оперативно, тому якщо не вистачає частини суми на ремонт, можна взяти кредит на ремонт автомобіля. Кредит - кращий варіант:

 • Грошей вистачить для виправлення всіх пошкоджень;
 • Зменшення фінансового навантаження, так як кредит можна повернути частинами.

Але де найкраще оформити позику на ремонт автомобіля? Обговоримо основні варіанти.

Варіант перший: Кредит для ремонту машини в українських банках

В банках України відсутні програми кредитування автомобільного ремонту та обслуговування. Для цих потреб Вам запропонують споживчий кредит готівкою без зазначення мети використання кредиту. Цими грошима Ви зможете оплатити послуги станції технічного обслуговування та закупівлю потрібних деталей. Порівняємо умови видачі позик в провідних українських банках:

 1. Банк "Аваль" пропонує своїм клієнтам кредити до 100.000 гривень. Для оформлення потрібно мати тільки паспорт та ІПН.
 2. "Альфа Банк" - тут можливо взяти до 50.000. Кредит доступний для людей віком від 21 до 70 років. Довідка про доходи не потрібна.
 3. У банку "БТА" можна взяти до 50.000 гривень. Для того щоб отримати кредит потрібно надати: підтвердження офіційного працевлаштування не менше 3-х міс. з останнього місця роботи; кредит можуть взяти громадяни України від 21 року.
 4. У "Credit Agricole Bank" Вам запропонують кредит до 50.000 гривень. Довідка про доходи не потрібна, кредит доступний для людей віком від 25 до 65 років. Потрібно мати стабільне джерело доходів.
 5. "ПУМБ" видає позики до 200.000 гривень. Клієнти повинні мати вік від 25 до 70 років. Позичальник повинен бути офіційно оформлений на роботі.

Один позитивний момент від кредитування в банківських організаціях це те, що можна взяти велику суму грошей, але є й свої мінуси:

 • Саме оформлення займає не один день;
 • Доведеться кілька разів відвідати відділення банку і постояти в чергах;
 • Є вікові обмеження;
 • Комісії та додаткові нарахування, які дуже непрозорі і часто не зрозумілі;
 • У ряді банків вимагатимуть довідку про доходи і підтвердження офіційного працевлаштування;
 • Максимальна сума кредиту вказується тільки в рекламних цілях, реально ж кредит буде в кілька разів менше;
 • Немає гарантій позитивного рішення про видачу кредиту.

Другий варіант: Позика на ремонт машини від небанківських кредитних компаній

Крім банків, варто розглянути варіант кредитування в кредитних спілках, ломбардах, інтернет-сервісах, наприклад, Глобал Кредит.

У ломбардах Ви можете взяти гроші лише закладаючи своє майно. Потрібно знати, що там Вашу заставу буде оцінено за наймінімальнішою з можливих вартістю, а процентна ставка при цьому буде досить високою. Кредитні спілки, зазвичай, видають кредити тільки тоді, коли позичальник приведе з собою поручителя, що не зовсім зручно, так як це додаткова витрата сил і часу, та й не кожен зараз погодиться стати поручителем. А ось кредит в мікрокредитних організаціях (МФО) взяти швидко та просто. Швидкий кредит на банківську карту в інтернеті від Глобал Кредит дасть можливість своєчасно розрахуватися з СТО і придбати потрібні автомобільні запчастини.

Виходить, якщо вибирати на користь економії своїх грошей між оформленням кредиту в банку і мікрокредитуванням, перевага явно на боці останнього. А при виборі між працюючими на ринку України онлайн-сервісами, очевидна перевага в компанії Глобал Кредит, тому що в нашій компанії практикуються два способи видачі грошей: готівкою або на банківську карту.

Третій варіант: Друзі, знайомі, колеги, родичі

Логічно, що існує більш простий і традиційний для багатьох варіант виходу з цієї неприємної ситуації - попросити в борг у друзів або знайомих аби відремонтувати свою машину. Але тут є свої тонкощі. Кожен з Ваших родичів або друзів теж має свої проблеми і непередбачені фінансові витрати, у них може просто реально не бути грошей для допомоги Вам. Можливо, хтось і може Вам допомогти, але передбачити наперед, хто це може зробити неможливо і Вам доведеться питати і обдзвонювати дуже багато людей, а це також додаткова витрата часу. А ще - Вам можуть відмовити, а це не зовсім приємний процес як для Вас, так і для Вашого родича або друга.

Варто зазанчити, що зараз практикується складання кредитних договорів та включення виплати за відсотками в договір - правильне рішення з боку того, хто дає гроші в борг. Згідно із законом, подібні угоди повинні реєструватися виключно у нотаріуса. Через це й останній варіант не зовсім простий, а другий виходить найпростішим і дешевим.

Якими перевагами можуть користуватися позичальники компанії Глобал Кредит:

 • Можливість оформити кредит в будь-який час доби;
 • Дію договору можна продовжити, сплативши відсотки за попередній термін використання кредиту;
 • Кредитна історія позичальника практично не впливає на прийняття рішення про видачу кредиту;
 • Взяти кредит може будь-хто з членів родини, а це може збільшити шанси розрахуватися за роботи і запчастини в повному обсязі, за допомогою сервісу, і не вдаючись до сторонньої допомоги;
 • Не потрібні будь-яка застава та поручителі;
 • Гроші надійдуть на карту позичальника вже через 15 хвилин після обробки заявки, у разі схвалення, і Вам при цьому навіть не обов'язково виходити з дому.

Підсумовуємо

Кредити онлайн в МФО - відмінний вибір, якщо швидко потрібен кредит для ремонту автомобіля. На відміну від інших установ, тут гроші можуть позичити власники автомобілів від 18 років лише за 15 хвилин і миттєво вирішити свої фінансові проблеми.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України