06 Січня 2018

Безвідсоткові кредити. Чи є пастка?

Безвідсоткові кредити. Чи є пастка?

Наскільки реальними та вигідними є ці кредити, невже банк працює в збиток самому собі? Слід знати, що жодна фінансова установа не працюватиме собі у збиток, а реклама являє собою черговий маркетинговий хід. Тому потенційному споживачеві кредитів слід бути обережним, аби не попастися на рекламний трюк і не отримати майстерно замасковану невигідну пропозицію.

Безвідсотковий кредит - хто буде платити?

При найближчому розгляді можна побачити ряд суттєвих розбіжностей між рекламними пропозиціями та реальними умовами кредитування, що запропоновані банком. Видача кредиту без нарахування процентної ставки не може бути вигідна жодному банку, так в чому ж сенс пропозиції?

Справа в тому, що так звані безпроцентні кредити приносять досить непоганий прибуток. В іншому випадку їх не нав'язували б споживачеві так старанно. Доходи установи, який надає позику, приховуються в комісійних, які можуть бути разовими, місячними, закладеними у вартість продукції (такий варіант використовують як банки, так і небанківські організації). Перед оформленням безвідсоткового кредиту необхідно якомога уважніше прочитати всі умови пропонованої угоди, тому що пункти про плату за кредит будуть максимально завуальовані.

Безвідсотковий кредит і банківські комісії

У більшості випадків відсутність процентної ставки буде компенсована нарахуванням комісій. У різних банків є свої способи їх отримання. В одній установі пропонується заплатити одноразову комісію. При цьому довірливий клієнт думає, що оплатив перший внесок. Насправді отримані кошти будуть повністю складати банківський дохід, а весь кредит погашається іншими платежами.

Деякі банки стягують плату за відкриття рахунку, за різні банківські операції, наприклад, видачу грошових коштів. Без подібних послуг неможливо обійтися, при отриманні кредиту або при його погашенні. На перший погляд, ці платежі невеликі. Але якщо помножити їх на число місяців виплати кредиту, вийде досить суттєва сума.

Комісійні платежі можуть бути різними. Деякі банки беруть щомісячну плату за обслуговування рахунку клієнта. Інші - за розгляд заявки на кредит. Комісійні нараховують при видачі позики, в деяких випадках позичальник повинен оплачувати якісь «додаткові платежі». Таким чином, стає зрозуміло, що кредит без відсотків - це міф, і за безкоштовний кредит в підсумку стягується досить висока плата.

Нерідко великі мережеві маркети, різні магазини і склади пропонують довірливим покупцям придбати техніку чи інший товар за безпроцентним кредитом. Як правило, сума кредитної ставки вже закладена у вартість товару і переплата за таку покупку неминуча. Її вартість автоматично збільшується до 50%. Можливо, для когось збільшення ціни залишиться непомітним, але й розраховувати на безкоштовний кредит теж не варто. Розстрочка оплати товару повинна бути оплачена, як будь-яка інша послуга.

Що потрібно знати при оформленні безвідсоткового кредиту

Якщо все ж клієнт зважився на кредит без відсотків, в першу чергу рекомендується уважно прочитати всі умови договору. Особливо слід приділити увагу пунктам про додаткові виплати і комісії. Щоб зрозуміти чи не вийде такий кредит дорожче звичайного, слід підрахувати всі додаткові плати.

Потрібно не соромлячись задавати питання співробітникам. Вони зобов'язані проконсультувати клієнта з усіх питань. У договорах часто вживаються професійні терміни, які можуть бути незрозумілі неспеціалісту.

Практика показує, що кредит під відсотки в більшості випадків виявляється вигіднішим безвідсоткового. Не слід поспішати і йти в перший-ліпший банк. Відвідавши кілька фінансових установ, порівнявши їх пропозиції, можна підібрати найбільш вигідний варіант.

Кредит без переплат в Глобал Кредит

Як Ви переконалися, під безвідсотковим кредитом найчастіше ховається досить дорогий продукт. Якщо Ви дійсно хочете підібрати вигідний варіант кредитування на невелику суму, зверніть увагу на послуги кредитування в Глобал Кредит. У нашій компанії Вам в будь-який час нададуть мікрокредит на вигідних умовах. Лояльні умови кредитування, відсутність прихованих платежів і комісій, високий рівень схвалення, швидке і якісне обслуговування - це ті переваги, які оцінили десятки тисяч клієнтів компанії Глобал Кредит.

Для оформлення кредиту на карту необхідно зробити прості дії:

  • У кредитному калькуляторі вибрати потрібну суму кредиту і термін кредитування. Калькулятор одразу ж розрахує суму до погашення. Можете бути впевненим, що розрахована сума ні в якому разі не зміниться до моменту повернення
  • Після вибору суми заповнити онлайн-анкету позичальника
  • Надіслати заявку на обробку.

Після обробки Вашої заявки (близько 15 хвилин), в разі схвалення, Ви моментально отримаєте гроші на карту або зможете їх забрати готівкою в найближчому відділенні Глобал Кредит.

Звертайтеся по допомогу до фахівців і запам'ятайте, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України