18 Березня 2018

Банківські хитрощі, які ведуть до подорожчання послуг

Банківські хитрощі, які ведуть до подорожчання послуг

Бажання максимально збільшити прибуток від свого бізнесу і одночасно мінімізувати всі ризики, спонукає банківські установи до хитромудрих фінансових вишукувань, які придумуються спеціально для того, аби спустошити кишені неуважних і довірливих клієнтів. Які пастки найчастіше використовують банки і як не потрапити в них – про це дана стаття.

Добровільно-примусова страховка

При оформленні іпотеки, страховка працездатності і життя позичальника – обов'язкова вимога. Але часто банківські установи для зниження своїх ризиків змушують позичальника застрахуватись і при оформленні звичайного споживчого кредиту. Найчастіше, позичальник, який звернувся до банку, дізнається про те, що до кредиту «прив'язана» страховка в той момент, коли потрібно підписувати договір. Зараз в Україні на законодавчому рівні не прописані вимоги обов'язкового страхування позичальника при оформленні споживчого кредиту, тому банки повинні пропонувати кредитні продукти з обов'язковим страхуванням і без нього. Завжди варто наполягати на другому варіанті.

Не до кінця закритий кредит

Причин, через які з'являється заборгованість, після того як кредит погашений, дуже багато. Наприклад, кредит Вами був погашений раніше ніж день, коли повинна нараховуватись комісія за використання позикових коштів або ж коли закінчувався місяць, Вам була нарахована оплата за використання СМС-звітів. Спочатку це дуже незначні суми, які зазвичай ростуть як сніжна грудка і в результаті, спираючись на положення про трирічну позовну давність, деякі банки згадують про цей борг тільки через 2-2,5 роки, аби штраф був максимально великим. Тому, після того як кредит був як Ви вважаєте, погашений, зателефонуйте в банк і переконайтесь, що Ви точно нічого не винні.

Овердрафт

За фактом, це можливість отримати по своїй кредитці більше грошей, ніж на ній знаходиться. Деякі банки підключають дану послугу як додаток до замовлених Вами, причому вони Вас про це не повідомляють. Послуга, звичайно, досить зручна, якщо не брати до уваги непомірно високу ставку на «зайві» гроші, які Ви знімете. Потрапити в «мінуси» дуже просто – треба лише перевести в готівку через банкомат суму на кілька десятків гривень більшу встановленого ліміту. Тому під час оформлення кредитки в банку, завжди перепитуйте у банківського співробітника, чи активована у Вас послуга овердрафту і як її відключити.

Обслуговування старої банківської карти

Кредитка Вам більше не потрібна і Ви її викинули? А банк її бачить як активну карту, значить по ній і далі будуть нараховуватись різні комісії, які з часом обов'язково накопичаться в величезну суму. Тому завжди лише офіційно закривайте всі свої непотрібні карти. Банківський співробітник повинен за Вашої присутності розрізати її.

Дуже вигідні пропозиції

Зазвичай, описуючи переваги співпраці, банком називаються мінімальні відсотки та найвища сума, яку він може видати в кредит. Але насправді, взяти в банку навіть в 10 разів меншу суму під відсотки, які вищі обіцяних банком – дуже проблемно. Для цього позичальнику потрібно мати кришталево чисту кредитну історію та документ з роботи, в якому буде вказана вражаюча зарплата, також непогано мати поручителів, у яких з кредитною історією теж все в порядку. І навіть якщо у позичальника є все це, іноді для банку цього недостатньо, тому що йог не цікаво видавати кредити без великої вигоди для себе.

Комісія при втраті картки

Є банки, які безжально ставляться до клієнтів, які втратили свою кредитку. За те, щоб банк її заблокував і перевипустив, позичальника змушують заплатити штраф, іноді він може бути досить великим. Тому оформляючи карту, завжди уточнюйте у банківського співробітника, який розмір пені в банку при перевипуску картки за її втрати.

Кредит «без відсотків» під величезні відсотки

Кредити, які видаються під «0%» виглядають на перший погляд дуже привабливими. Але, інтерес до таких кредитів швидко зникає після того, як позичальник дізнається, що відсотки по кредиту все ж є. Не варто вірити кредитами під «0%» – їх не існує, тому що сам сенс кредиту в тому, аби фінансова установа на ньому заробляла.

Заборона дострокового погашення

Після того як позичальник достроково погашає кредит, банківська установа втрачає свій дохід, тому деякі банки встановлюють штраф і комісію при достроковому погашенні. Завжди уважно переглядайте договір, особливо умови дострокового погашення.

Кредит на карту від Глобал Кредит з максимально прозорими умовами

Один з лідерів українського ринку мікрокредитування компанія Глобал Кредит пропонує послугу швидкого кредитування з максимально простими і прозорими умовами. Оформивши кредит в нашій компанії Ви можете бути впевнені в тому, що при розрахунку не виникне додаткових платежів, крім тих які будуть вказані на етапі оформлення заявки.

В нас Ви можете отримати гроші будь-яким підходящим для Вас способом:

  • через Інтернет на свою банківську карту;готівкою .
  • у відділеннях Глобал Кредит

Звертайтесь до нас і отримаєте кредит з максимально вигідними умовами.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України