19 Листопада 2017

Щаслива п'ятірка - новорічна акція

alt

"Глобал кредит" готує подарунки для своїх улюблених клієнтів до Нового року та пропонує прийняти участь в акції "Щаслива п'ятірка". Для цього необхідно оформити кредит в період з 21 листопада по 21 грудня 2017 року з використанням одного з промокодів.

Промокоди можна знайти у всій рекламі цієї акції (зовнішня реклама, метро, газети, інтернет і т. д.) і вказати при оформленні заявки на кредит на сайті або у відділенні. Наприклад, на цьому сайті можна використовувати промокод кредит2018 і гарантовано взяти участь у розіграші 5000 грн. Бажаємо вам удачі і перемоги.

Детальні умови акції

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України