21 Травня 2018

Результати розіграшу по акції "Виграй гроші на відпустку"

Результати розіграшу по акції "Виграй гроші на відпустку"

У присутності комісії було проведено розіграш трьох призів по акції "Виграй гроші на відпустку", яка проходила з 20.03 по 19.05.2018 року. Всі клієнти компанії, які виконали умови акції, отримали можливість виграти подарункові сертифікати на туристичну поїздку.

Визначені три переможці акції:

  • Гордієнко Лілія Олексіївна - сертифікат на 20000 грн.
  • Моргунов Валентин Анатолійович - сертифікат на 5000 грн.
  • Троценко Валерій Іванович - сертифікат на 5000 грн.

За результатами розіграшу з'ясувалося, що два перших учасника у списку не виконали умови, які були описані в правилах проведення акції, тому виграш дістається наступним трьом учасникам розіграшу.

Колектив "Глобал Кредит" вітає учасників з перемогою у конкурсі та дякує всім, хто був з нами у цій акції. Попереду ще багато цікавого.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитОнлайн кредити, займи на банківську картуШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України