19 Січня 2017

Звички, які допоможуть вам стати багатшими

Звички, які допоможуть вам стати багатшими

У нашому світі, гроші - це все. За доходом людини можна оцінити його значимість в суспільстві, його старанність і вміння приймати правильні рішення. Гроші дозволяють поліпшити умови життя, отримувати задоволення від розваг і швидко вирішувати проблеми зі здоров'ям. У вас, напевно, є знайомі, які старанно працюють усе своє життя, але не можуть накопичити достатньо коштів для купівлі квартири або авто. Або навпаки, людина спокійна і навіть в деякій мірі ледача вже обзавелася власним житлом, ростить дітей і впевнено дивиться у майбутнє.

Яка різниця між цими людьми, між багатими і бідними? Що дозволяє людям, які починають в рівних умовах, отримувати при однаковій праці різні результати? Вся справа в кількох звичках або принципах, слідуючи яким навіть не самі підприємливі люди зможуть суттєво поліпшити своє матеріальне становище. Група вчених із США вирішила провести дослідження звичок багатих людей, щоб з'ясувати, які чинники впливають на розмір їх доходу.

Досяжна мрія

Мріяти не шкідливо, але якщо ви будете мріяти про щось недосяжне, то не зможете скласти чіткий план дій і взагалі зробити хоч один крок у бік мрії. Коротка автобіографія всіх мільйонерів звучить приблизно так: «Я захотів щось отримати, я дізнався, що потрібно зробити, аби це отримати, я зробив це і прийшов до своєї мрії». Досягнувши будь-якої невеликої цілі типу «Навчитися грати на гітарі» або «Заробити на 5 000 рублів більше, ніж минулого місяця», ви отримаєте впевненість у своїх силах і додаткову мотивацію для подальшої роботи над собою.

Самодисципліна

Жоден мільйонер не став таким завдяки розмовам з друзями і перегляду телевізора. Більшість опитаних бізнесменів відповіли, що у вільний час читають літературу про свою область діяльності і лише іноді дивляться розважальні передачі по ТБ. Тільки самовдосконалення і набуття досвіду дозволить вам підвищити свої навички і стати більш затребуваним фахівцем, щоб заробляти більше грошей.

Інвестиції

Сюди входять будь-які грошові операції, які дозволять вам збільшити дохід в майбутньому. Купівля спеціалізованої літератури, інструментів для роботи, депозити або інвестування в акції - все це дозволить вам збільшити ефективність праці або забезпечити собі пасивний дохід. Не забувайте, що найцінніший ресурс - це час, і вільний час ви повинні інвестувати в роботу над собою.

Постійність

Якщо ви поставили мету, але вже через кілька пройдених кроків вирішуєте досягти чогось іншого, і так раз за разом, то більших успіхів ви ніколи не досягнете. Пам'ятайте про перший пункт: тільки досягнувши поставленої мети, ви зможете отримати дохід, досвід і впевненість у своїх силах. Навіщо робити перші кроки, витрачати на це час і гроші, щоб потім закинути справу? Відразу ж починайте з того, що ви зможете закінчити і отримати з цього прибуток, або не чіпайте цю справу взагалі!

Скоротіть витрати

Слід провести чітку межу між обов'язковими і зайвими витратами. Звичайно, ведучи спартанський спосіб життя, ви зможете швидше за все накопичити гроші. Але замість цього ви можете просто порахувати, скільки грошей в місяць ви витрачаєте на те, без чого цілком спокійно можете обійтися: походи в ресторани і кіно, покупка непотрібної вам електроніки або красивих дрібничок. Ставтеся до свого життя як до найголовнішого бізнесу, і робіть тільки ті покупки, які принесуть вам задоволення, натхнення і користь.

Тут доречно згадати цитату відомого американського мільярдера Уорена Баффета:

«Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то скоро ти почнеш продавати те, що тобі необхідно».

Додаткові джерела доходу

Будь-яка велика компанія, отримуючи величезні прибутки в одній області ринку, завжди намагається інвестувати в щось інше. Практично неможливо зустріти компанію, яка може запропонувати тільки дві-три послуги або вкрай обмежений асортимент товарів. З тієї ж причини присвячувати себе лише одній роботі - нерозумно. Адже якщо ви втратите її, навіть через не залежні від вас причини, ви залишитеся без доходу і засобів для існування. Фріланс, «шабашки», корисні знайомства - все це допоможе вам отримати додатковий дохід, а в кращому випадку - змінити роботу на більш прибуткову і приємну.

Дотримуючись цих порад, ви зможете більш ефективно розпоряджатися своїм часом, збільшувати дохід і зменшувати витрати. Це дуже простий рецепт поліпшення добробуту, який вимагає від вас тільки сили волі і терпіння.

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

У житті трапляються різні ситуації, і навіть компанії мільярдерів можуть потребувати термінових капіталовкладень, що вже говорити про «звичайних» людей. Якщо так сталося, що вам конче потрібні гроші, а зарплата ще не скоро, в такому випадку вас з радістю виручить компанія «Глобал Кредит». Достатньо заповнити онлайн-анкету на нашому сайті, і ми з радістю надамо вам швидку позику на картку.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України