06 Листопада 2018

Онлайн-сервіси купонів і знижок в Україні

Онлайн-сервіси купонів і знижок в Україні

Покупки за знижковими купонами, знижки за якими складають близько 50-90% від загальної вартості послуги чи товару, стають сьогодні все більш популярними. Іноді можна зустріти навіть такі подарункові купони, використовуючи які можна отримати товар або послугу зі знижкою у 100%. І хоч це здається абсолютно нереальним, велика кількість людей вже давно користується такими купонами і отримує від цього реальну вигоду.

Де і коли з'явився перший сервіс знижок?

Вперше сервіс знижок під назвою groupon.com почав працювати в США. Це сталось у Чикаго в 2008 році. Сьогодні він успішно пропонує знижки на різноманітні товари і послуги в більшості міст США та Європи і за 10 років там зареєструвалося більше 35 млн. користувачів. За цей час сервіс став настільки успішним і популярним, що його придбанням зацікавився пошуковий гігант Google, запропонувавши власникам сервісу $6 млрд., однак, вони відмовились від такої щедрої пропозиції.

У чому полягає сенс подібних сервісів?

Для рекламодавців ‒ це один з інструментів маркетингу та залучення нових клієнтів, бо як відомо, механізм знижок в продажах дає хороші результати.

Клієнтам теж є вигода, бо вони можуть заощадити на покупках суттєві суми.

У великих містах України (наприклад, в Києві) щодня з'являються вигідні пропозиції на відвідування спортклубів, салонів краси, фітнес-центрів, барів, ресторанів, кафе, боулінг центрів, ковзанок, кінотеатрів, вивчення іноземних мов, а також покупку різних товарів зі знижкою в розмірі 50-90%.

Алгоритм використання купонів на знижку

Щоб використати знижку будь-якого сервісу знижкових купонів, необхідно:

 1. Відвідати інтернет-ресурс, який пропонує такі купони і визначитись зі знижкою, що цікавить Вас у Вашому місті. Після цього потрібно пройти просту реєстрацію (необхідно буде вказати свою пошту в Інтернеті) та купити знижку, використовуючи для оплати банківську карту;
 2. За допомогою принтера роздрукувати куплену Вами знижку або закачати документ на свій смартфон;
 3. Надати купон на знижку в торговій точці або розважальному закладі та отримати (після перевірки купона адміністрацією) послугу чи товар зі знижкою;
 4. Також у Вас з’явиться можливість підписатися на повідомлення про нові знижки на e-mail, щоб не пропустити жодної знижки, що Вас цікавить.  

В ідеальній ситуації ‒ вигідно всім

Як вже згадувалось, вигода покупця в тому, що він отримує необхідну послугу або товар з істотною знижкою. Однак, у таких сервісів є й істотний недолік ‒ якби Ви не знали про наявність такої великої знижки на послугу або товар, то не стали б витрачати на це гроші.

Сервіси знижок мають певний відсоток від здійснення угод між представником знижок і покупцями. Також вони заробляють на рекламі.

Представники величезних знижок теж не залишаються в програші ‒ вони істотно збільшують свою клієнтську базу, при цьому нові клієнти часто стають постійними і рекомендують заклади чи торгові точки своїм родичам і друзям.

Що потрібно знати, аби купон дійсно приніс вигоду?

Жоден продавець не упустить можливості заробити на клієнтові під видом надання йому знижки. Тому, перед тим як купувати купон на знижку, скористайтесь нашими рекомендаціями:

 • Купуючи купон на знижку в шикарний ресторан, за умовами якого Вам пропонують середземноморську вечерю зі знижкою в розмірі 50%, дізнайтеся якомога більше про даний заклад. Але не після того, як купон вже буде Вами придбаний, а перед цим. Само собою, якщо Ви знаєте цей заклад і неодноразово там бували ‒ питань немає, якщо ж не володієте інформацією, сьогодні в мережі можна знайти багато форумів і спеціальних сайтів для відгуків. Краще застерегти себе від того, що цей заклад виявиться звичайною забігайлівкою, яка знаходиться десь за містом і туди потрібно буде ще півдня добиратися.
 • Обов'язково здзвоніться з магазином або закладом. Перед покупкою купона уточніть, чи дійсно вони надають знижку, тому що трапляється таке, що через певний час перукарня чи салон розуміють, що дана акція не приносить їм прибутку і припиняють надавати знижки. Тому краще знати про це якомога раніше. Також необхідно уточнити, на які саме послуги надається знижка, а за що необхідно доплачувати. Трапляється таке, що вже на місці клієнт дізнається про те, що за надання певних послуг він повинен буде доплатити.
 • Краще заздалегідь записуватись на послуги. Під час проведення такого роду акцій, графік дуже щільний. З цієї причини можуть відбуватися різноманітні курйози. Хтось буде записаний в чергу довжиною в місяць, а хтось взагалі не зможе додзвонитися і у його купона закінчиться термін дії.
 • Якщо плануєте придбати знижку на товар, а не на послугу, уточніть ‒ яка в нього реальна ціна. Можливо таке, що вартість спочатку була завищена, аби Ви купили ноутбук або диван за тією ж вартістю, що і в торговій точці.
 • Дуже уважно вивчайте всі умови акції, так як обов'язкова доплата або надання послуг в меншому обсязі можуть бути прописані, але дуже дрібним шрифтом. Тому завжди потрібно бути уважним.  
 • Якщо сталася конфліктна ситуація, не варто соромитись пред'являти свої претензії. Якщо є така необхідність ‒ потрібно вимагати повернути кошти.

Де купити купони на знижку в Україні?

В Україні функціонує досить багато сервісів, що займаються розповсюдженням книжкових купонів. Найбільшою популярністю користуються купони на різні масові товари і послуги, серед них:

 • Відвідування кафе та ресторанів;
 • Подорожі, розваги, відпочинок;
 • Надання різноманітних послуг у сфері краси (масаж, макіяж, перукарні, візажисти та ін.);
 • Взуття та одяг;
 • Дитячі товари;
 • Електроніка.

Велика кількість пропозицій скористатися знижками на перераховані вище послуги та товари можна знайти на інтернет-ресурсах:

Знижками на придбання товарів в українських супермаркетах (Метро, АТБ, Фора, Сільпо, Нова Лінія, Епіцентр) щодня цікавиться кілька мільйонів українців. Окрім офіційних інтернет-ресурсів супермаркетів, радимо користуватись такими сервісами, на яких можна знайти знижки для більшості українських супермаркетів:

Знайшов купон на знижку і потрібні терміново гроші? Виручить Глобал Кредит!

Якщо у Вас в даний момент відсутні вільні гроші для вигідних придбань зі знижками, це ще не причина для того, аби відмовлятись від хорошого шансу заощадити. За допомогою сервісу Глобал Кредит Ви маєте можливість оперативно оформити онлайн позику і отримати кредитні кошти за допомогою будь-якого зручного для Вас способу: готівкою або на банківську карту.

Кредити надаються на наступних умовах:

 • Позичальник може отримати кредит оналйн з18 років;
 • Гроші в борг можуть бути видані позичальникові з поганою кредитною репутацією;
 • Максимальний період кредитування дорівнює 30 дням (без лімітованої кількості пролонгацій);
 • Кредит оформляється без поручителів, застави та довідки про доходи.

Для отримання кредиту потрібно всього лише відправити на розгляд заявку і якщо відповідь позитивна, позикові кошти відразу ж відправляються на банківську карту. Вся процедура оформлення займає не більше 15 хв. Погашати онлайн позики так само комфортно, як і оформляти. Погашення можна здійснювати як переказом з банківської карти, так і готівкою.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України