22 Березня 2017

На які потреби беруть кредити українці?

На які потреби беруть кредити українці?

За статистикою фінансових аналітиків, за останні 2 роки, українці стали набагато частіше брати кредити. При цьому багато жителів нашої країни переконані, що сьогодні дуже поганий час для оформлення кредиту. На заході та в інших розвинених країнах позики користуються популярністю з метою:

 • розширити економічні можливості населення,
 • створити приватний бізнес;
 • для додаткового заробітку;
 • придбати житло або автомобіль.

В Україні кредити в основному витрачаються на побутові потреби. Багато банків і фінансових компаній уточнюють мету кредиту не тільки для прийняття рішення про видачу грошей в борг, але і для загальної статистики, яка говорить про низький рівень життя населення.

За даними фінансових аналітиків українці беруть кредити з таких причин:

 • 42 % кредитів береться для того, щоб зробити ремонт квартири або будинку.
 • 12 % для оплати послуг. Сюди входить медична допомога, освіта, відпочинок і т.д.
 • 10 % - покупка техніки. Як правило, це побутова, комп'ютерна, теле-, аудіо та відеотехніка, телефони та ін.
 • 7 % населення беруть гроші для покриття кредитів в іншому банку та для повернення інших боргів.
 • Тільки 5 % на розвиток бізнесу.
 • 4 % кредитів оформляється, коли не вистачає грошей до зарплати.
 • Решта 20 % відносяться до інших витрат. Сюди часто входять витрати на важливі події в житті: весілля, народження дитини, похорони, подорож за кордон і т.д.

На ці дані сильно впливає сезонність. Наприклад, влітку люди беруть кредит більше на ремонт або відпочинок, а восени на розвиток бізнесу, освіту, весілля. Взимку активно купують техніку в якості новорічних подарунків.

Середній розмір банківського кредиту - 10-20 тис. грн., тобто в основному невеликі суми. Зазвичай великі кредити люди брати бояться, і навіть просто не мають можливості погасити борг.

За статистикою 70 % від загального числа позичальників - це люди після 30 років. В основному навіть від 45. Це може бути пов'язано з тим, що кредитори вважають людей в цьому віці більш серйозними і заможними, щоб сплатити борг. Як правило, саме після 30 років люди мають стабільний заробіток і цінне майно.

Найчастіше кредит беруть жінки, причому заміжні. Причина, швидше за все, та ж. Жінки більше мають довіру, ніж чоловіки і платіжна дисципліна у них вище.

За родом діяльності кредити в основному видаються працівникам торгівлі, сільського господарства, сфери послуг і освіти.

20-30 % кредитів в нашій країні платяться із запізненням. Навіть високі штрафи не стимулюють позичальників до дисципліни. Це характеризує українців не як найзаможніших і сумлінних платників.

Не варто засмучуватися, якщо в кредиті вам відмовили. Фахівці банку або фінансової компанії грамотні, навчені люди. Вони чітко бачать, коли клієнту погашення боргу не під силу. Тим самим оберігаючи не тільки себе, але й клієнта відзайвих неприємностей. Кредит повинен вирішувати проблеми, а не створювати їх.

Коли вам терміново потрібні гроші, завжди грамотно і раціонально оцінюйте свої можливості. Навчіться планувати витрати. Банки і фінансові компанії - це не благодійні організації, а комерційні. Важливо розуміти, що борг доведеться віддавати з відсотками. Тому краще брати гроші з правильними цілями. Наприклад, щоб заробити на своєму вкладі, інвестувати в майбутнє, тоді ви не тільки спокійно зможете повернути борг без проблем, але і самі залишитеся з прибутком. Вигідно зроблена покупка, коли знижка на товар, перевищує відсоток по кредиту - теж хороший привід позичити гроші.

Фінансова допомога від «Глобал Кредит»

На жаль, в нашій країні людям часто доводиться брати в борг просто для того, щоб дотягнути до зарплати або заплатити за непередбачені витрати. В даному випадку ймовірність того, що банк вам допоможе дуже низька, особливо якщо гроші потрібні терміново. У цій ситуації краще звертатися до мікрофінансової компанії. Одним з лідерів у цій сфері є «Глобал Кредит». Наша компанія надає сервіс швидкого кредитування, як онлайн на карту, так і готівкою, де можна оформити мікропозики за лічені хвилини, маючи під рукою лише паспорт та код. На нашому сайті можна цілодобово оформити кредит без довідок про доходи до 10 000 грн.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України