22 Березня 2017

На які потреби беруть кредити українці?

На які потреби беруть кредити українці?

За статистикою фінансових аналітиків, за останні 2 роки, українці стали набагато частіше брати кредити. При цьому багато жителів нашої країни переконані, що сьогодні дуже поганий час для оформлення кредиту. На заході та в інших розвинених країнах позики користуються популярністю з метою:

 • розширити економічні можливості населення,
 • створити приватний бізнес;
 • для додаткового заробітку;
 • придбати житло або автомобіль.

В Україні кредити в основному витрачаються на побутові потреби. Багато банків і фінансових компаній уточнюють мету кредиту не тільки для прийняття рішення про видачу грошей в борг, але і для загальної статистики, яка говорить про низький рівень життя населення.

За даними фінансових аналітиків українці беруть кредити з таких причин:

 • 42 % кредитів береться для того, щоб зробити ремонт квартири або будинку.
 • 12 % для оплати послуг. Сюди входить медична допомога, освіта, відпочинок і т.д.
 • 10 % - покупка техніки. Як правило, це побутова, комп'ютерна, теле-, аудіо та відеотехніка, телефони та ін.
 • 7 % населення беруть гроші для покриття кредитів в іншому банку та для повернення інших боргів.
 • Тільки 5 % на розвиток бізнесу.
 • 4 % кредитів оформляється, коли не вистачає грошей до зарплати.
 • Решта 20 % відносяться до інших витрат. Сюди часто входять витрати на важливі події в житті: весілля, народження дитини, похорони, подорож за кордон і т.д.

На ці дані сильно впливає сезонність. Наприклад, влітку люди беруть кредит більше на ремонт або відпочинок, а восени на розвиток бізнесу, освіту, весілля. Взимку активно купують техніку в якості новорічних подарунків.

Середній розмір банківського кредиту - 10-20 тис. грн., тобто в основному невеликі суми. Зазвичай великі кредити люди брати бояться, і навіть просто не мають можливості погасити борг.

За статистикою 70 % від загального числа позичальників - це люди після 30 років. В основному навіть від 45. Це може бути пов'язано з тим, що кредитори вважають людей в цьому віці більш серйозними і заможними, щоб сплатити борг. Як правило, саме після 30 років люди мають стабільний заробіток і цінне майно.

Найчастіше кредит беруть жінки, причому заміжні. Причина, швидше за все, та ж. Жінки більше мають довіру, ніж чоловіки і платіжна дисципліна у них вище.

За родом діяльності кредити в основному видаються працівникам торгівлі, сільського господарства, сфери послуг і освіти.

20-30 % кредитів в нашій країні платяться із запізненням. Навіть високі штрафи не стимулюють позичальників до дисципліни. Це характеризує українців не як найзаможніших і сумлінних платників.

Не варто засмучуватися, якщо в кредиті вам відмовили. Фахівці банку або фінансової компанії грамотні, навчені люди. Вони чітко бачать, коли клієнту погашення боргу не під силу. Тим самим оберігаючи не тільки себе, але й клієнта відзайвих неприємностей. Кредит повинен вирішувати проблеми, а не створювати їх.

Коли вам терміново потрібні гроші, завжди грамотно і раціонально оцінюйте свої можливості. Навчіться планувати витрати. Банки і фінансові компанії - це не благодійні організації, а комерційні. Важливо розуміти, що борг доведеться віддавати з відсотками. Тому краще брати гроші з правильними цілями. Наприклад, щоб заробити на своєму вкладі, інвестувати в майбутнє, тоді ви не тільки спокійно зможете повернути борг без проблем, але і самі залишитеся з прибутком. Вигідно зроблена покупка, коли знижка на товар, перевищує відсоток по кредиту - теж хороший привід позичити гроші.

Фінансова допомога від «Глобал Кредит»

На жаль, в нашій країні людям часто доводиться брати в борг просто для того, щоб дотягнути до зарплати або заплатити за непередбачені витрати. В даному випадку ймовірність того, що банк вам допоможе дуже низька, особливо якщо гроші потрібні терміново. У цій ситуації краще звертатися до мікрофінансової компанії. Одним з лідерів у цій сфері є «Глобал Кредит». Наша компанія надає сервіс швидкого кредитування, як онлайн на карту, так і готівкою, де можна оформити мікропозики за лічені хвилини, маючи під рукою лише паспорт та код. На нашому сайті можна цілодобово оформити кредит без довідок про доходи до 10 000 грн.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України