11 Вересня 2018

Де і на що можна витратити биткоин?

Де і на що можна витратити биткоин?

Можливості та переваги, які може дати криптографічна валюта, здаються нескінченними. Але, всі позитивні сторони не мають ніякого значення, коли ми тримаємо цю криптовалюту у себе на «гаманцях» або продаємо її, не маючи можливості придбати за свої монети будь-які речі. Біткоін зможе стати повноцінною світовою валютою лише після того, коли люди почнуть користуватися ним як звичайною «традиційною» валютою, за яку сьогодні можна купити все що заманеться. На щастя, протягом останнього часу з'явилась величезна кількість місць, в яких у якості оплати почали приймати криптовалюту. У даній статті Ви зможете дізнатись де можна витратити свої біткоіни як онлайн, так і офлайн.

Здійснення онлайн-покупок

З огляду на те, що Bitcoin, Litecoin, Ethereum є валютами віртуальними, то й здійснювати з їх допомогою покупки найкомфортніше через Інтернет. На території США та Європи все більше онлайн-магазинів дозволяють використовувати їх для оплати покупок.

Можливість здійснювати оплату за послуги і покупки за допомогою криптографічної валюти була анонсована такими гігантами, як Вікіпедія та Expedia, Reddit, Microsoft, WordPress. Також, про прийом криптовалюти Bitcoin, як засобу для здійснення оплати, заявила платіжна система PayPal, американський виробник комп'ютерної техніки Dell, інтернет-магазини Amazon, eBay та багато інших транснаціональних корпорацій по всьому світу.

У багатьох західних країнах активно вводяться в експлуатацію спеціальні POS-термінали, за допомогою яких можна здійснювати розрахунки криптовалютою в магазинах, банкомати для переводу біткоінів у готівку та апаратні гаманці. Спостерігається справжній бум стартапів, що використовують криптовалюти.

Досить часто, розраховуватись за товар біткоіном набагато вигідніше, ніж за допомогою «традиційних» грошей. Крім цього, у багатьох магазинах можна отримати додаткову знижку, якщо оплата буде здійснюватись за допомогою криптовалюти. Єдина проблема полягає лише в тому, що іноді дуже складно відшукати необхідний товар, коли Ви не маєте для цього якогось спеціального інструменту. Однак, ми знаємо кілька хороших варіантів як це зробити, і з радістю поділимося цією інформацією з Вами.

Spendabit − https://spendabit.co/

Це спеціальна пошукова система, за допомогою якої покупці мають можливість знайти мільйони товарів, розрахуватись за які можна використовуючи свої монети Bitcoin. Дана система шукає в мережі Інтернет різні інтернет-магазини і торгові майданчики, які відповідають запиту покупця. Використовувати цю систему дуже легко: необхідно лише ввести назву потрібного товару в пошуковий рядок. За допомогою Spendabit можна знайти як зовсім маленькі, так і великі магазини з величезним асортиментом товару.

OpenBazaar − https://openbazaar.org/

Це нестандартна інтернет-біржа, на якій кожен бажаючий має можливість реалізувати або придбати якийсь товар. Всі розрахунки проводяться лише в криптовалюті біткоін, ніякі додаткові комісії за це не стягуються. Щоб мати можливість використовувати цю платформу, потрібно встановити на свій комп'ютер або смартфон спеціальну програму, яку можна завантажити за посиланням − https://openbazaar.org/download/.

Purse.io − https://purse.io/shop

Досить цікавий інструмент для тих, хто володіє подарунковими сертифікатами Amazon і має можливість придбати Вам товар, натомість на Ваші біткоіни. Даний варіант є оптимальним щоб обміняти свою подарункову карту на криптовалюту. Схема обміну максимально проста: необхідно вибрати потрібний товар і здійснити оплату біткоіном. Користувачі, які мають подарункові карти Amazon, використовують їх, щоб оплатити Ваше замовлення, отримуючи натомість Ваші монети.

Обмін і здійснення покупок через звичайні магазини

Ви маєте бажання знайти магазини у Вашому регіоні, які приймають до оплати Bitcoin, але навіть не уявляєте, де їх треба шукати? На щастя, існує кілька ресурсів, які допоможуть знайти місця на карті, в яких можна розрахуватись криптовалютою.

Coinmap − https://coinmap.org/

Цей сервіс є саме тим, що означає його дослівний переклад − монета і карта. Він виглядає як карта світу, на якій відображені магазини, що приймають до оплати Bitcoin. Картою сервісу дуже легко користуватись, необхідно просто зменшити коліщатком мишки масштаб, щоб відшукати торгові точки у себе в регіоні.

SpendBitcoins − http://spendbitcoins.com/

Цей інструмент теж представляє карту продавців, які приймають до оплати Bitcoin. Дана карта не так популярна, як попередня, проте, там можна відшукати продавців, відсутніх на Coinmap.

CoinATMRadar − https://coinatmradar.com/

На відміну від інших інструментів, CoinATMRadar не надає можливості відшукати ті магазини, в яких товари можна оплачувати біткоінами. Однак, він запросто може знайти автомат для обміну Bitcoin у будь-якій точці планети, щоб Ви мали можливість комфортно і швидко конвертувати свою криптовалюту в місцеві гроші. Це досить зручно, якщо Ви маєте біткоіни, але розрахуватись ними ніде.

Де в Україні можна розрахуватись біткоінамии?

Український регулятор фінансового ринку стверджує, що криптографічна валюта на території України не є платіжним інструментом. Тому, здійснювати з її допомогою оплату послуг або будь-яких покупок не можна. Однак, якщо подивитись на цю ситуацію з іншого боку, то ні Національний Банк, ні ВР, ні Мінфін до цього часу не змогли дати зрозумілих пояснень, чим є криптографічна валюта і який вона має статус на території нашої країни. З цієї причини вони просто ігнорують криптовалюту, а ніякої заборони на Bitcoin в Україні немає.

Тому розрахуватись криптовалютою за якусь послугу чи товар, без її обміну на гривні, абсолютно реально. Щодня її починають приймати до оплати все більше торговельних майданчиків і магазинів. Де ж можна витратити біткоіни в Україні?

В Інтернеті досить багато інформації про місця, де можна розплатитися біткоіном в Україні. Їх небагато (близько 2-х десятків), та й інформація часто суперечлива. У різний час з'являлася інформація про можливість оплати біткоінами в великих інтернет-магазинах, мережах АЗС та ін. Однак, при перевірці ця інформація не підтвердилась.

Для бажаючих витратити біткоіни в Україні ми підібрали список статей, де вказані магазини і компанії, в яких за підтвердженою і непідтвердженою інформацією приймають до оплати крипотовалюти:

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України