23 Травня 2018

Де знайти додаткові гроші, коли необхідно

Де знайти додаткові гроші, коли необхідно

Кожен може потрапити в складну матеріальну ситуацію. Але хтось звик тільки нарікати на труднощі та звинувачувати інших, а хтось шукає вихід і хапається за будь-яку можливість поліпшити фінансове становище.

Як би ми не мріяли про покупки, подорожі чи будь-які звершення, все часто впирається у відсутність коштів. І все. Усі мрії тоді залишаються нездійсненними. Якщо Ви відчуваєте, що на роботі Вас недооцінюють, а про підвищення оплати або кар'єрний ріст думати рано, можна пошукати додаткове джерело доходу. Іноді воно зовсім близько і варто тільки подивитись свіжим поглядом на звичайні речі. Пропонуємо Вам поглянути на них. Наведемо деякі варіанти додаткового заробітку.

Старі речі

Буває, що речі, які вже Вам не потрібні, будуть цікаві іншим. Це можуть бути книги, стара техніка чи одяг. Багато колекціонерів готові платити гроші за старі монети або годинник. Можна провести ревізію і щось продати. Таким чином, Ви зможете позбутися старих непотрібних завалів, звільнити простір в будинку та підзаробити.

Товари ручної роботи

Можливо, Ви вмієте щось робити своїми руками? Вироби, дрібнички, шпильки, речі, що завгодно. Може те, що Вам здається дрібницею, для когось буде оригінальним товаром ручної роботи. На цьому можна побудувати відмінний додатковий заробіток. Такі речі можуть продаватись знайом або через інтернет.

Ігри

За досягнення в іграх теж можна отримувати гроші. Складно, звичайно, повірити, якщо Ви ніколи не стикалися. Але багато хто готовий платити гроші за гральні трофеї або статус в грі. Це поширено, і ті, хто знає про такий спосіб, вже підвищують свої фінансові можливості.

Послуги

Можливо, Ви любите дітей або тварин. Або маєте терпіння для спілкування з літніми людьми. Чому б не присвятити частину вільного часу турботі про інших. Часто є потреба в людях, які вигулюють собак, працюють по кілька годин доглядальницями або нянями. Це принесе Вам і задоволення, і матеріальну допомогу.

Фріланс

Потреби у віддалених співробітниках у компаній досить часті. Дизайн сайтів, рекламних банерів, переклад текстів, написання статей, програмування може бути хорошим способом заробітку. Біржі, на яких набирають людей за такими спеціалізаціями, представлені у великій кількості, а потреба у виконавцях лише зростає. Так само таке заняття, при грамотному підході, цілком може перерости в постійне, стабільне джерело заробітку.

Навчання

Якщо Ви володієте будь-якою спеціальністю повною мірою, можна поділитись досвідом. Звичайно ж, не безкоштовно. Ви можете передати свої знання у вигляді лекцій чи консультацій, часто є можливість проводити їх, навіть не виходячи з дому.

Реклама

Якщо у Вас є свій блог з певною тематикою, то відмінним варіантом заробітку буде розміщення в ньому супутньої реклами. Якщо у Вас багато читачів, то бажаючих розмістити рекламу знайдеться чимало.

Редагування текстів

Якщо Ви не майстер стилю, але у Вас сіпається око від граматичних помилок і тавтологій, можете спробувати себе в ролі редактора. Звичайно, в столітті інформаційних технологій, багато текстів редагуються в автоматичному режимі. Але хороший «живий» редактор буде актуальним завжди.

Обробка фото

Можливо, Ви вмієте користуватись графічними редакторами. Актуальність таких здібностей неможливо переоцінити. Від фотоательє до друкованих видань, замовлення можна знаходити в абсолютно різних місцях. Таке хобі з часом може перерости в дохідну роботу.

Ювелірні прикраси

Багато хто любить збирати величезну кількість золотих прикрас. Якщо у Вас теж зібралась чимала колекція, є можливість частину з них пустити в оборот. Часто золоті вироби шкода продавати, адже у багатьох це цілий культ. Але можливо у Вас залежалось щось зламане або порване.

Здати в оренду невикористану нерухомість

Якщо у Вас є нерухомість, яка пустує, можна обернути її на джерело доходу. Можна здавати будинки, квартири або гараж. Багато хто навіть пускає у власне житло квартирантів, якщо дозволяє площа. Це, звісно ж, нелегко. Але може бути досить прибутковим. Можливо, Ви подружитесь і станете хорошими сусідами.

Здавати в оренду речі

Останнім часом в Україні спостерігається зростання активності в сфері здачі-оренди всіляких речей від приватних осіб. Крім відомих інтернет-ресурсів з оголошеннями, за останні місяці навіть з'явилась низка стартапів, які представляють спеціалізовані майданчики для розміщення пропозицій з оренди. У цій ніші отримати заробіток можна з чого завгодно, хоч з перфоратора, що лежить без діла або ручного міксера.

Деякі люди будують в цій ніші навіть свій власний міні-бізнес. Наприклад, високим попитом користується оренда професійного квадрокоптера з оператором. Купивши апарат за 30-40 тисяч гривень і навчившись ним управляти, можна здавати його в оренду за 7-10 тисяч на день.

Швидкий онлайн кредит на карту

Як варіант, швидкого отримання грошей в борг на термінові потреби можна розглянути мікрокредит від Глобал Кредит. Витративши всього кілька хвилин на реєстрацію і заповнення анкети, Ви зможете всього через 15 хвилин отримати до 10.000 гривень відразу на свою карту. Звичайно ж, це не додатковий заробіток, але у важкій ситуації може виручити.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України