17 Березня 2019

День клієнта 2019 в Глобал Кредит

День клієнта 2019 в Глобал Кредит

19 березня 2019 року велике свято - Міжнародний день клієнта в Глобал Кредит.

Ми вітаємо всіх наших клієнтів з цим днем. Хочемо нагадати, що ми дуже цінуємо Вас і хочемо запропонувати вам подарунок у вигляді знижки -50% на повторний кредит.

Для того, щоб отримати знижку, введіть промокод DENKLIENTA2019 в особистому кабінеті. Промо-код діє тільки сьогодні до кінця дня 19.03.2019.

День клієнта був ініційований і вперше відсвяткований в 2010 році. У цей день підприємці висловлюють свою вдячність споживачам і прийнято заохочувати постійних клієнтів різними подарунками, знижками, акціями та спеціальними пропозиціями.

Саме тому Глобал Кредит із задоволенням приєднується до міжнародної традиції і вперше святкує цей день.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюКредит онлайн на карту без довідок про доходиОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн кредити, гроші до зарплатиКредит без застави та поручителівМікрокредити в Україні на карту і готівкоюОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитМінікредити в Україні готівкою та на картуШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України