17 Березня 2019

День клієнта 2019 в Глобал Кредит

День клієнта 2019 в Глобал Кредит

19 березня 2019 року велике свято - Міжнародний день клієнта в Глобал Кредит.

Ми вітаємо всіх наших клієнтів з цим днем. Хочемо нагадати, що ми дуже цінуємо Вас і хочемо запропонувати вам подарунок у вигляді знижки -50% на повторний кредит.

Для того, щоб отримати знижку, введіть промокод DENKLIENTA2019 в особистому кабінеті. Промо-код діє тільки сьогодні до кінця дня 19.03.2019.

День клієнта був ініційований і вперше відсвяткований в 2010 році. У цей день підприємці висловлюють свою вдячність споживачам і прийнято заохочувати постійних клієнтів різними подарунками, знижками, акціями та спеціальними пропозиціями.

Саме тому Глобал Кредит із задоволенням приєднується до міжнародної традиції і вперше святкує цей день.

Швидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредити з 18 років на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуОнлайн кредит 365 днівКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуКредит без застави та поручителівІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України