13 Листопада 2017

Що робити, якщо не вистачає на оплату комунальних послуг?

Що робити, якщо не вистачає на оплату комунальних послуг?

З кожною новою зимою сплачувати комунальні рахунки українцям стає дорожче й дорожче. У багатьох сімей часто виникають ситуації, коли на оплату рахунків не вистачає повної суми, так як рахунки приходять під кінець місяць, а зарплату видали на початку і майже всі гроші витрачені на інші потреби. Особливо це відчувається з настанням холодів, коли в платежі додається оплата за опалення. Як вирішити цю проблему, де взяти гроші і що може статися, якщо не платити заборгованість по комуналці?

У зимовий період у 2018 році приблизна сума, яку потрібно буде віддати за оплату комуналки складе 2.000-4.000 гривень. Для більшості працюючих українських сімей, сума посильна, хоча і досить відчутна, так як розрахунок за комунальні послуги може "поглинути" до 50% доходу, а на решту грошей, треба ще прогодувати сім'ю. Природно, що дуже часто витрати вищі за доходи і це дійсно серйозна проблема. Яким чином заплатити за комунальні послуги в таких важких умовах? Існує три варіанти:

Знайомі в основному виручають одного разу-двічі. Позичати гроші щомісяця ніхто не буде. Та й знайомим теж треба оплачувати свою комуналку і зайвих грошей у них може просто не бути.

Можна сходити в банк і спробувати взяти там кредит готівкою, але банки без особливого ентузіазму дають в кредит маленькі суми, а саме оформлення затягнеться не на один день (зазвичай від 2 до 14). Позичальнику, при цьому доведеться зібрати цілу купу документів:

  • Паспорт громадянина України;
  • Код;
  • Довідку про доходи з місця роботи за останні півроку або рік;
  • Документ, який підтверджує те, що Ви дійсно працюєте.

Взяти кредит в банку звичайно можна. Але, якщо Ви не маєте докладної інформації про точну тарифікацію тієї чи іншої послуги на протязі всього опалювального сезону (бо ціни весь час змінюються), треба розуміти, що ходити в банк по кредит щомісяця не вийде. А якщо чекати того часу, коли збереться велика сума заборгованості, щоб розрахуватися за все одним махом, можна отримати повістку в суд від комунальників.

Що відбудеться, якщо не платити за комуналку?

Розрахунок за комунальні послуги в Україні - законне зобов'язання кожного громадянина. Якщо Ви не платитимете за квитанціями, то автоматично порушите закон. Через систематичну несплату, може наступити юридична відповідальність. Підприємство, яке обслуговує Ваш будинок може для початку позбавити Вас благ цивілізації, відключивши електрику, газ чи воду. Надалі подасть позов до суду, щоб з Вас стягнули заборгованість. Це порушення входить до групи нескладних справ, тому розглядаються вони дуже швидко - протягом кількох місяців.

Далі юрист комунального підприємства отримує рішення суду, виконавчий лист і ґрунтуючись на цих документах, пише заяву на відкриття виконавчого провадження та йде до виконавчої служби за місцем Вашої прописки.

Якщо у Вас є такі думки, що можна не платити за комуналку, потрібно пам'ятати: якщо буде відкрито виконавче провадження, держвиконавець автоматично отримає право увійти до Вас в квартиру і заарештувати, описати або реалізувати будь-яке Ваше майно. А ще він може заарештувати і машину, і рахунок в банку. Буває, що заарештовують і якусь частину Вашої заробітної плати або інших доходів, з яких кожен місяць буде забиратися певна сума для погашення заборгованості.

Платити за комунальні послуги - юридична відповідальність громадянина. Ви можете весь час твердити про несправедливо високі тарифи і навіть подати на комунальне підприємство в суд, але поки законом встановлено єдиний тариф, і Ви користуєтеся послугами цього підприємства, добровільно або примусово оплачувати комунальні послуги Ви зобов'язані.

Де знайти кошти для оплати комуналки?

Найпростіший варіант, оформити онлайн кредит, особливо якщо Вам щомісяця доводиться думати про оплату комунальних послуг. Отримати споживчий кредит в Глобал Кредит, Ви можете за 15 хвилин. Гроші будуть перераховані Вам на кредитну карту в будь-який час доби або Ви можете отримати їх готівкою. Оформивши кредит в Глобал Кредит Ви моментально отримаєте суму до 10.000 гривень і зможете спокійно розрахуватися за електрику, газ, воду, опалення.

Чому з Глобал Кредит просто сплачувати комуналку:

  • Суми кредиту до 10.000 гривень вистачить для погашення рахунку;
  • Позику можна брати щомісяця (термін надання кредиту - до 14 днів);
  • Мінімальна переплата;
  • Оформлення кредиту відбувається в режимі онлайн - Вам не треба нікуди йти.

Будь-яких лімітів на оформлення кредитів немає - єдина умова, щоб був погашений минулий кредит. Тому брати гроші в Глобал Кредит можна щомісяця. Оплачувати комуналку в Україні стане набагато легше, якщо ви знаєте до кого звернутися за допомогою. Оформити споживчий кредит в Глобал Кредит ви можете вже сьогодні, вже через 15 хвилин необхідна сума грошей буде на Вашій банківській картці.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України